Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz paprobert #14 üzenetére

    Paproberttel értek egyet. Bacsis próbálj meg egy tegnap kijött kurrens cuccot futtatni a Haswellen, azon belül is nyilván i5 változaton, mert az i7 felára korában is, és most is értelmetlenül drágává teszi az egész platformot.

    386-on sem 486 döglesztő butcanitrunDOOM-ot akartál te futtatni, hanem DUNE 2-t, meg Wolf3D-t. :P

    Ja, hogy a plebek játszanak csak 8 éves Battlefield 4-el. Akkor bezony 110-120 ezer forintos Ryzen 5 5600 rendel, meg hozzá egy RTX 2060 Super 8GB 360 ezer forinttól. ;]

    mötálhed: "Ezért váltottam konzolra"

    Áhh, ha ez ilyen egyszerű lenne.
    Nem csak a meglévő Steam barát és játék listám nem tudom csak úgy egy konzolra rádobni, és az egeret is a fülemre akaszthatom, de játszani is mivel tudnék.

    Utolsó 20 elindított játékból 3(!) jelent meg konzolra tudomásom szerint. :DDD

    Érik hogy visszakerül a gépre a Just Cause 3, és talán a Far Cry 5, namost ezekhez konzolon hol és milyen modok vannak? :B The Division, és Wildlands viszont nem hiszem hogy lesz modolva, igaz, azokhoz nem kell se Ryzen 7, se Series X.

    Pedig nekem is könnyebb lenne megvenni 0 day a legújabb címet, kitolni egy hét alatt, és menten továbbadni a lemezt max 1000 forint bukóval. De ha ez értelmezhetetlen számomra akkor, mikor egy Gates of Hell-ben pont az a játéktartalom, hogy leszedjük a legújabb brit frakció modot Workshopról, és 4-5-en coopban pár küldetést végigviszünk Conqest módban / este, akkor mindenfelé dughatom a konzol relatíve olcsóságát, meg hogy arra is vannak teljesen jó, de teljesen más típusú coop játékok. :( (nyilván gamepad-hez igazítva)

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Dönc #73 üzenetére

    Ebben benne van az is, hogy a laptop "divat" lett közvetlen azután hogy nem kellett egy fél vagyont fizetni érte, és olyan ember is laposban gondolkodott akinek egyébként nem volt rá semmi szüksége.

    Mostanában hogy újra fél vagyont kell kidobni egy jobb laptopért, miközben az olcsóbbak is sokat drágultak pedig mindent is lespórolnak róluk, gondolkodtak el a népek azon hogy az egyébként szintén megdrágult asztali gépeknek talán mégis van értelme. :)

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák