Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    Üdv

    Kéne egy kis help

    Van egy HDMI-VGA átalakítóm, ami hangkimenetes, külső tápos.
    PS4 hez használom /nám/, de adódott egy kis bibi.
    Minden ok volt 2 napig, majd a gyereknél játék közben egyszer csak elment a kép a monitoron, a PS meg kikapcsolt. Nahh, nagy riadalom, hogy a karácsonyi ajándéknak ennyi volt.
    A TV-re kötve a PS működik, a monitoron nem, a monitor néha bevillantja az OSD-t, hogy jel van, aztán nincs.
    A PS Safe módban pát pillanatig ad képet, de aztán nem. Rákötve ugyan erre az átalakítóra egy Xbox360-at simán működik.
    Emlékszem, hogy mikor kipróbáltam a PS-el elöször, akkor elfelejtettem tápot adni a kütyünek, és nem is ment a PS, aztán táppal simán ment 2 napig.
    A konklúzióm, hogy az Xbox megy táp nélkül is, a PSnek kell a táp, de a kütyü valamiért nem veszi fel a tápot. Próbátam több USB kábellel, több adapterről is, a gépről is adni neki de nem megy.
    Romlott már el így ilyen eszköz valakinek? Mi mehetett el benne?
    Köszi

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

  • Szigma70

    addikt

    válasz azbest #110 üzenetére

    Nem, nem indul be, mert akkor lenne hang. Gondolom megjelenítő nélkül nem indul el.
    Valami a tápellátásával lehet, mert a box simán megy, vele, de a ps4 nek kell az aktív eszköz ezekszerint a hdcp miatt.
    Próbáltam mozgatni a csatikat a kontakt miatt, de semmi eredmény.
    Viszont, ha hagyom egy fél órát, utána egyszer elindul vele, de kb. 3 perc és kikapcsol a monitor. Olyan, mintha melegedés lenne, de nem érzek semmit.
    Nem egy nagy összeg, hogy túl sok energiát beleöljek, csak az időpont miatt idegesítö :)

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák