Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz rdi #65 üzenetére

    én olyat nem olvastam, hogy nem átmeneti. szerintem egy hang/képszerkesztőnél teljesen normális dolog a visszavonáshoz szükséges biztonsági másolatokat a temp-ben tárolni a program kilépéséig. namost, ha ezt futás közben törlöd, akkor fennáll a veszélye, hogy az alkalmazás hibásan működik, netán összeszarja magát.

    azt kéne megérteni, hogy egy Windows méretű OS-nél nincs lehetőség ilyesmire, nem lehet minden egyes programmal tesztelni és felállítani egy egységes szabályt, mert nagyjából mindegyik máshogy működik, másképp gondolkodott a programozója. mindennek működnie kell, és a kompatibilitás oltárán bizony be kell áldozni dolgokat, mint például a temp-ek potenciális elszemetelődését.

    személy szerint egyébként nem hiszek a "cleaner" programokban, szerintem több kárt okoznak, mint hasznot, vagy valaha valaki érzett bármilyen változást egy-egy "takarítás" után? kétlem. általánosan elterjedt tévhit, hogy a "teleszemetelt" registry-től, meg pár ottmaradt temp fájltól lassabb lesz a rendszer. egyáltalán nem, max annyi történik, hogy ha egyszer mégis szükség lesz egy - a cleaner által fölöslegesnek ítélt - kulcsra, akkor anyázunk, hogy szarvindóz mér nem megy föl meg mér fagy rajta ezmegaz.

Új hozzászólás Aktív témák