Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz #16820480 #48 üzenetére

    ez egyáltalán nem szokványos használat, általában senki nem kategorizálja a Start menüt, hanem bekerül, ahogy bekerül. a kereső pont azért jó, mert a Microsoftnál felismerték, hogy van, aki a termék neve szerint helyezi el, van aki a szoftver gyártójának neve alapján nevezi el a menüt, szóval kész káosz.

  • dqdb

    nagyúr

    válasz #16820480 #48 üzenetére

    Próbáltam hierarchiába szervezni, de nem működött, mert:
    1. rengeteg programnál nem lehet megadni az ikonok helyét. Telepítés után macerás átmozgatni az ikonokat, de megcsináltam. Majd ezután jött egy automatikus frissítés, és felrakta újra az ikonokat a régi helyre ... A tipikus példa erre az Adobe Reader, a telepítő nem kérdez semmit, cserébe egy frissítés után takaríthatom után az asztalt és az autorunt is
    2. a munkámból adódóan egy rendkívül kiegyensúlyozatlan fa jött létre. Vagy egyes helyekre került sok elem, vagy túl mély lett a fa. A 15. ipari PDA Windows CE SDK-jának telepítése után pedig a névsorrendnek se sok értelme volt, mert egy adott eszközhöz tartozó help megnyitásához végig kellett nézni a teljes listát, mert 0 következetesség volt a gyártók elnevezésében.

    Ha a Vista/Win7 csak a Start menüvel lenne több az XP-nél, már akkor megérte lecserélni rá. Pedig a Windows 2000 után hasonló gondolataim voltak az XP Start menüjét használva ...

    Moonman: ezt nem tudtam. A szememben a Quick Launch olyasmi volt, ami hiába jó, de elveszi a hasznos helyet (rendszeresen 10+ alkalmazás fut nálam), ezért 4 ikont használtam csak belőle. Ellenben a superbar megoldotta ezt a problémámat is.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák