Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Abu85 #17 üzenetére

    De ne is haragudj de folyamat véded őket.
    Ha nálad a kőműves félbe hagyja a szétbarmolt konyhát pl akkor boldogan asszisztálsz hozzá? Mert azt mondja a fővállalkozó nem fizetett?

    Szerintem az minimum ha szarul csinálnak meg valamit mert kóklerek akkor javítsák ki ingyen. Legalább annyira hogy ne legyen gamebrakeing bug a többi nem érdekel.
    Itt nem arról volt szó hogy voltak kisebb hibák. Hanem konrétan 5 percet volt hajlandó futni a programjuk. Ha egy vagy több programozó szerint ennek kijavítása nem kutya kötelesség, akkor ott gondok vannak.
    Aki szerint ez normális ott is. Ha én szarul csinálok meg valamit, az a minimum hogy ingyen kijavítom. És addig csinálom míg a nevemet mellé nem merem tenni. A kedves kuncsaftnak újabb igényei vannak az természetesen más tészta. De a kezéből kiadni valamit ami nem működik és utána hónapokig tartania markunkat minősíthetetlen. Ezért pénzt kérni végképp pofátlanság.

    Ezt a hozzáállást védeni meg egyenesen bűn.
    Manapság ott tartunk hogy vannak jogvégzett emberek akik képesek óriás vállatokat védeni a "kisemberrel" szemben, aki úgy spórolja össze a pénzét a termékükre. És jogi kiskapukra hivatkozva csalni. Én ezeket az embereket akkora erkölcsi nullának tartom hogy arra nincs mértékegység. Ezeknél még a prostikat sokkal többre tartom.

    UI: Ezt tudták előre hogy nem fog menni, mégis elkérték a pénzt érte akkor javítsák is ki.

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák