Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • camper

    csendes tag

    válasz Fred23 #16 üzenetére

    Fred23... az uber a haladást képviseli? Hogy lehet ilyen butaságot leírni? Gondold már át ezt a sztorit újra.

    Az a pénzügyi analfabéta aki téged az uber színeiben kivisz a reptérre nem fizet adót, járulékot, nem lesz nyugdíja és ellátása + a saját tulajdonát éli fel, hogy az uber által kivetett sarcot ki tudja fizetni és mindez azért zajlik, hogy te 500Ft-al olcsóbban juss ki a reptérre.

    Meg szeretném tőled kérdezni, hogy ez a liberalizmus? És ha ez az, akkor ki ebben a sztoriban a liberális, Te?

  • camper

    csendes tag

    válasz tomazin #51 üzenetére

    uber ide vagy oda a taxisok nagy része egy büdös 2bites majom, utasként, autósként, és bringásként is ezt tapasztalom úgyhogy nem fog értük senki sírni ha kihalnának

    Érdekes hogy te használod másokra ezt a jelzőt miközben a te mondandód szenved a logika teljes hiányában. Ha az uber nálunk talpon marad és az taxisokat tönkre teszi mire tippelsz kik köszöntek volna vissza rád az uber autóiból? Csak és kizárólag a volt taxisok. De úgy már emészthetőbb lett volna a gondolatvilágodnak, ha ugyanazok az emberek már nem sárga autóban ülnek? Igy ők már jobbak a szemedben?
    Várj, megfordítom hogy még egyszerűbb legyen számodra.... most, hogy az uber bukott a volt uber autós partnerek taxiznak, na ezt hogyan dolgozod fel? Tegyünk az ő sárga autóikra neked matricát, hogy meg tudd különböztetni őket mikor eléd vág az Andrássy úton?
    A speciális jelzésük a rendesek, a sima sárgák pedig a parasztok. Bátor és innovatív vélemény.

    De menjünk tovább tegyek fel neked a kerékpárosokról a videómegosztóra ollózott videókat, hogy miket művelnek a pesti forgalomban? Hidd el nekem, több évnyi anyagot össze lehet szedni róluk.

    De merjünk bátrak lenni és menjünk még tovább - ha már informatikai fórum... informatikus jelenleg annyi van Dunát lehetne velük rekeszteni (és jelen pillanatban még ez is kevés).
    Melót akarnak. Tőlünk kapnak, itt a pénz rá, álljatok neki.
    Eltelik egy hónap, két hónap, öt hónap, megkapják a kérdést: sikerült valamit összehozni?
    Tudod mi a válasz? Ez: ÖÖÖööööööö.........

    Nagy nehezen kész a szoftver (más csapatok segítségének igénybevételével) mindent csinál, csak a megrendelőt jeleníti meg teljesen meg más helyen, mint ahol valójában van. Semmi más nem a lényeg, csak ez és minden mást funkciót teljesit a szoftver csak ez nem.
    És mikor nekik van szegezve újfent a kérdés, tudod mi a válasz? Meg fogsz lepődni, ez: ÖÖööööö...

    Fentiek alapján, hogy is van ez a majmokkal és a bitekkel?

  • camper

    csendes tag

    válasz Busterftw #97 üzenetére

    Nem értem a párhuzamot

    Akkor én segítek neked értelmezni. Abban a pillanatban ahogy árakat jelenit meg a weblapján és ezek megfizetése kikerülhetetlen feltétele a szolgáltatás igénybevételének már dől is a dolog.
    Sok ilyen területen működő vállalkozás arra hajaz, hogy nincs aparát őket ellenőrizni. Majd mikor már közel jár a kasza eltűnnek és slussz.

    Egyébként a te hibás okfejtésed követve árulhatnék kábítószert is ilyen innovatív módon, hisz én "csak" a digitális felületet biztosítom a vásárlóknak és vevőknek, hogy a háttérben mi zajlik ahhoz már semmi közöm.
    De, igenis van, felelőséget kell vállalni ha közvetítek, főképp annak fényében hogy ezt én üzletszerűen pénzért teszem. Ez az egyetlen helyes válasz, minden más megközelítés csak töketlen maszlag.

  • camper

    csendes tag

    válasz Gyurka6 #101 üzenetére

    Miért nem lehet a taxi-nál is első stb. "osztály", különböző árakkal, kinek mire telik, mire van szüksége

    Nem értelek, hisz van választásod: BKV 350Ft/fő x átszállás vagy taxi - hasamra ütök - 1600Ft/4 fő.
    Az a BKV, ez pedig a taxi. Mit szeretnél, egy velorex hátuljába kapaszkodni gördeszkán? Mert annak amit itt leírsz az a vége.

    Azért ennyi, mert ennyi ennek a melónak a költsége. Valaki itt feljebb írta, hogy milyen gonoszak a taxisok, mert ma már nem viszik ki 2000Ft-ért a reptérre mint régen. Ha saját magadat, a saját autóddal kiviszed a reptérre az kerül neked 2000Ft-ba és akkor még a reptéren nem is parkoltál.
    Persze ha az aki ezt írta Vecsésen lakik akkor visszavontam.

    Valaki kezdje már el sorolni az európai nagyvárosokat ahol a belvárosban én és a csajom beülünk a taxiba és 10euro/fő - direkt nem 4 utast veszek - kivisz a reptérre. Miközben Svájcban épp ugyanannyi az üzemanyag mint itt.

Új hozzászólás Aktív témák