Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Én talán kicsit paranoid vagyok de:

    - Van 3db jelszavam ami 20+ karakteres, kis- és nagybetűs, számos, spéci karakteres. Ezeket Pénzhez és Privát információkhoz köthető 3 oldalon használom.

    - Van 2db 20 karakteres ami már tartalmaz szótöredékeket, de nagybetűt és számokat is. Ezek egyszerűbbek ugyan, de még így sem kikövetkeztethetőek. Windows login-re, komolyabb jelenlétnél fórumra használom őket, de igen, többre is ugyanazt. Téma függő hogy mikor melyik.

    - Van 5db jelszavam 8 és 10 karakter között. Főleg számok és betűk csoportjai értelem és logika nélkül. Szintén Windows / Linux loginre használom őket, meg random, nem fontos fórumokra, oldalakra regisztrációkor.

    - Van 5db jelszavam 6 karakterrel. Ezek Sci-Fi, Fantasy, Krimi Regény szavak, szófordulatok. Főleg a "muszáj regelned hogy lásd" oldalakra lövöm el őket. Oda nem kár ha megtörik, még akkor se :)

    Ezeket pedig egyetlen helyen tartom mégpedig a fejemben. 20db jelszót szerintem nem ügy fejben tartani...

    ...meg persze mellette a céges loginokat, pin kódokat, születésnapokat és telefonszámokat sem... franc! Valami baj van velem :( ;]

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák