Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz #06658560 #165 üzenetére

    Inkább te de ne menjünk bele árad a szavaitokból hogy mi operások de okosok vagyunk meg de öntudatosak ti mások meg... na nem is folytatom...

    de igaz konkrétan sehol nincs írva...

    Az opera kezelése meg igenis bizony némileg bonyolult.

    A konkurenciához képest mindenképp.

    (bár nem 1 megfejethetetlen valami)

    [ Szerkesztve ]

  • McClane

    aktív tag

    válasz #06658560 #165 üzenetére

    Rendben.
    A freemail nem jön be. Jelentettem már nekik mint nem működő honlapot többször is.
    Az általam használt torrent oldalon nem tudja megnyitni az nfo-t.
    Meg más gond is van vele [link]

  • remington2

    senior tag

    válasz #06658560 #165 üzenetére

    "Azonban ha olyan marhaságokkal jössz, hogy bonyolult használni, s társai, akkor nyugodtan ásd el magad a föld alá, majd ne vegyél levegőt olyan tíz percig, jobban járunk mindannyian."

    Óh, köszönöm, esetleg további kívánságok, hogy milyen véleményem lehet? Momentán nem ez vele a baj, de ha ez lenne, akkor sem szívesen dugnám a fejem a víz alá.

    1. voltak dolgok, amelyek nem tetszettek, pl. kinézet, és telepíthettem akármilyen 9.6-os skint, nem volt ugyanolyan. Ez a 9-10 váltásnál volt, de jó ideig nem foglalkoztam komolyabban vele. Ha más, más.
    2. voltak weblapok, amelyek nem mentek. Időszakos hibák, de momentán a junkie nálam jó ideig nem működött. Ámen, legyen megnyitás más browserrel, ehhez is jó adag segítséget adott maga az opera (maszkolás, másként azonosítás nem ment).
    3. Megjött a 10.50-es, benne a unite, amelynél úgy döntöttem, hogy AZ a gépem nem fogja látni, nekem nem fog egy ilyen megosztásos cucc ott ülni benne. Akár ki lehet kapcsolni, akár nem. Akár idiótaságnak tűnik, akár nem. A 10.10-nél leragadtam.
    4. Rájöttem, hogy - írd és mond, lehet röhögni - kevés nekem az opera. Van néhány, nem túl agyonkomplikált feature, amely kell, és amelyet bár el tudok érni az operával is (ezért írtam fentebb, hogy bármit bele lehet rakni, userjs, szerkesztés, stb), de kényelmesebben megoldom firefox alatt. A fenti gondok miatt meg lassan lassan telt a pohár, végül pedig - csak próbaként - megnéztem, mit tud a firefox.
    Időnként már használtam, és nagyon tetszett a kiegészítős-funkcióbővítős megoldás, hogy nem kell a netet túrni, meg userjseket mappába másolni, csak beírni egy kis ablakba, hogy mi kell, és már lehet is válogatni. Úgyis hegeszteni kell, arra jobban megfelel az. Szükséges pluszfunkciók adottak, csak telepíteni kellett azt az egy-két kiegészítőt, és kész. Azt látom, hogy a firefox - alapon - messze nem olyan kimunkált, mint az opera, pl. a bookmarkokat rendezni is gondokat jelent, az almappáknál nem volt hajlandó megcsinálni azt, hogy egyszerre, mindegyik belső tartalmát abc szerint rendezze, de ez volt a legnagyobb probléma, amellyel átálláskor találkoztam. Egy addon megoldotta.

    Bár megjegyzem - mielőtt nekem estek, hogy firefox fantroll lettem - anno az operánál is világosan leírtam, mi tetszett és mi nem még akkor, amikor használtam. Nem énekeltem a zászlaja alatt a himnuszt boldog agymosottként akkor sem.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák