Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz remington2 #161 üzenetére

    Azért 1 kicsit ez durva volt. Nem mondom igazad van kedves agyonképzett mérnök iskolába járók meg agyonokosodott iformatikai kockafejek tényleg lejöhetnének a földre mert láthatóan nekik mindenki más alattuk van és mért nem tanulnak ők is de azért 1 picit finomabban. Egyébként meg nem tudod őket meg győzni mert azt hiszik ők a menők és az okosok. ami engem meg győz az az opera részesedési aránya és persze az 1re több cikk arról hogy az opera terve tán annyira még sem jött össze....

    1ébként nem olyan rossz az opera.

    Egyébként Penge legalább segít a többinek nézd meg tőlem pl már tuti kitépi az összes fejszőrét de nálam még mindig nem jó a filmjeim nagy része operán.

    [ Szerkesztve ]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz remington2 #161 üzenetére

    Kérlek idézd, hol hülyéztem le bárkit is azért, mert nem operát használ.

    Szóval a kurva nagy önérzeteddel talán valós okokat mondj, miért szar az opera, avagy azt mondd, neked nem tetszik, s ezzel le van tudva, nem fogunk rólad modnani semmit. Azonban ha olyan marhaságokkal jössz, bogy bonyolult használni, s társai, akkor nyugodtan ásd el magad a föld alá, majd ne vegyél levegöt olyan tíz percig, jobban járunk mindannyian.
    konkrétan egyetlen olyanba sem kötöttem bele, ami val´s volt, lásd a filmes problémák, azt írtam is, nem vélemenyezem. A többire pedig megírtam, miért baromság azt mondani, amit.
    Sz´val te mi a *************************************************-t képzelsz magadról?

    McLane: kérlek mondd, melyik oldalak a gondok, ellenörzöm nálam jók-e. illetve mi a gond, látatlanba ugyanis semmit nem hiszek el.

    silver Star: konkrétan a szégyenfalat soha nem hoztam fel, amikor egyetlen alkalommal megnéztem, akkor a kiemelt Pécs 2010 EKF oldal remekül ment nekem, így nem is foglalkoztam annak hiteleség´vel tovább. A kenworth oldala pedig remekül megy, csak aki írta nem akart operát, így dobál egy ablakot- mégis rendre elöjön, mint opera alatt nem müködö oldal. gondolom olyanok részéröl, akik meg sem nézték, csak a felugró üzenetig jutottak.

    [ Szerkesztve ]

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz remington2 #161 üzenetére

    Neked most heveny lefolyású üldözési mániád van csak szimplán bal lábbal keltél? :))

    Amúgy szerintem minden menűt lehet célszerűbbé/gyorsabbá/kényelmesebbé, átláthatóbbá tenni. Pl nemtudom miért használják kevés helyen a ritkán használt menűpontokat eltüntető lehetőséget, amit egy nyilacskára katintva vissza állíthatunk, így átláthatóbbá tehető az egész működés.

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Új hozzászólás Aktív témák