Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz #27441408 #166 üzenetére

    Sehol nem modntam senkire, hogy hülye, mert nem operát hazsnál. Söt, ha elolvastad, értelmezted, amiket írtam, akkor tudnád, van más böngészö is, amit használok. mert pl. Facebookon a dolgok szeretnek szétesni-de nem csak opera alatt, ff-en is, linuxon abszolút midnenen, s néha a kattinthat´dolgok nem müködnek. S elsö hazsnálatra nekem chromemal egyetlen odlalt nem sikerült megnyitni, mostani verzió kényelmesen hazsnálható, gyors- bár az opera nekem kényelmesebb, ha nem is gyorsabb. S senkit nem akarok rávenni, hazsnáljon mást, mint amit akar. Csak hazudni nem kéne.

    opera kezelése: konkretan semmivel nem volt nehezebb megszoknom, mint az ff-et, vagy bármi mást. Az egérmozdulatokat véletlenül vettem észre, s akkor a felkínált súgó alapján megnéztem, majd azóta használom lelkesen, más böngészökböl hiányolom. De nem várom el, hogy másban benne legyen, maradok operánál. S egyáltalán nem vagyok expert júzer, penge megoldásai kilencven százalékát nem is ismerem. nem használok userjs-t, addont, semmit. Pár kiegészítöt telepítettem, mitn a riding with robots pl., de nem használatra, supány érdekességnek.

    De kérlek hozz egy példát, átlagjúzernek miben nehezebb egy opera címsort megtalálni, meg a vissza nyilat,, mint egy ff, ie, vagy chrome ugyanezt?

    penge: konkrétan teszek aszégyenfalra is,ha használni tudom azon oldalakon, amiketnézek, akkor nicns gond. Pl. nekem a neptun is szépen ment rengetegszer- egy alkalommal hittem opera hibának, de akkor kiderült designváltás volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák