Új hozzászólás Aktív témák

  • vzozo

    senior tag

    #82 rii

    Ebből nekem sok minden lejön, csak az nem, hogy a marketing és a fogyasztói társadalom hogyan jön a képbe. Egy szomorú történetet látok egy olyan emberről, akinek komoly magánéleti és/vagy önértékelési problémái voltak, ezért a pénzszórásba menekült. Nem vagyok pszichológus, nem tudlak és nem is akarlak elemezni, de azt tudom, hogy a probléma valós és létezik.

    Gratulálok, komolyan, ha ezt hátra tudtad hagyni, és "gyógyult" lettél.

    Mivel csak ide-oda csapongsz a hozzászólásodban, és habár néhány értelmes gondolat is el van rejtve egy szerinted értékes-felsőbbrendő mágikus mázban, ezért csak egy dologra reflektálnék még: hogy mi a "szükséglet". Nézz utána pl. a Maslow piramisnak, és akkor rájössz, hogy a napi 2000 kalória az ugyan szükséges, de nem elégséges feltétele a boldogságnak.

    (És mielőtt újra nekikezdesz a mantrának: nem, a csillió forintba kerülő tévé, bútor, autó sem az. De van arany
    középút mindenben.)

    #83 bambano

    Előre megmondtam, hogy nem fogom a fotóbuzik ilyen irányú kérdéseit kielégíteni, szóval képzelj el valamit, és röhögj rajta nagyokat. Jó szórakozást így estére! :C

    #85 arnyekxxx

    Ismerkedj meg a "good enough" fogalmával, az élet egyéb területein is sikerrel alkalmazható!

    #89 rii

    Ez annyira low hanging fruit, hogy le sem hajolok érte, mert számomra lenne megalázó válaszolni rá.

    És ahogy továbbolvasok, vazze, te tényleg meg vagy róla győződve, hogy egy OS minősége és milyensége a UI kinézetétől függ... No comment.

    #115 TomMusic

    Már tényleg minden technikai feltétel adott, hogy jobbá tegyük a Világot, de nem nagyon látni a jelét se..

    A mondásod első fele vitatható, a második fele pedig egyszerűen nem igaz. Nyisd ki a szemed, és láss.

Új hozzászólás Aktív témák