Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz ng0ofy #4 üzenetére

    Szerinted mennyi idő kell még ahhoz, hogy a felhőben tárolt adatokban turkálhassanak különböző érdekcsoportok, hogy aztán egy nap a gyerekedről készült táncolós videó után jogdíjról kapj csekket a háttérben szóló "sztár" hangjának felvétele után?
    Szerinted jelenleg mi történik az adataiddal a felhőben? Mivel tudnád bizonyítani ha azzal bárki is visszaélne? Semmivel.

    Ez az egész dolog olyasmire jó, ahol nem kell a személyes adatokat megosztani semmilyen céggel. Pl ilyen az ha a játékállásokat mentik oda. De pl semmilyen audió, vagy videó anyagot nem tennék ki, sem szöveges dokumentumot, hacsak azok nem nyilvánosan hozzáférhető anyagok, amiket összegyűjtöttem, és egyébként is beszerezhető. Pl egy driver pakk van nekem fenn egy tárhelyen, pár config file társaságában. Persze semmi kritikus jelentőségű, csak olyasmi mint a vimrc -m, vagy pár latex sablon amiket magamnak készítettem fix feladatokhoz.
    Könyvet, vagy jegyzetet viszont már nem. Ahhoz csak nekem van közöm, senki másnak.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák