Új hozzászólás Aktív témák

  • spedyboy

    senior tag

    sziasztok!
    van bene igazság amit mondtok!

    a videotelefonálást eladni 2010ben VICC!! de mégis tetszik mert ebben az a lényeg hogy full ingyen tudok a telefonomról videotelefonálni ha van wifi a közelemben!
    ezt eddig senki sem csinálta meg ! mindig a pénzes megoldás volt előre rakva!

    az iAds egy kva nagy pénz fogás az apple-nek ez tény!
    de gondoljunk bele hogy ez miért előny a usernek?
    adot egy bármilyen szép grafikáju autós játék pl ami most 5$ mivel itt az iAds ez a játék megjelenhet ingyen is mert a reklámokból fizetik az árát és enyi.
    nem muszály megnézned a reklámot de ott van és ha netán érdekel akkor rákattinthatsz és szépen bemutatja neked. ennyi...

    egyébként meg valjuk be hogy ez a kijelző így ebben a formában ezzel a techinkával baromira brutálisan jó! mint ahogy a hardver az os optimalizációval stb

    irtátok h sznob hányadék cég az apple!
    én ugy gondolom hogy nem!
    Stevenek van egy stilusa ez a tipikus beképzelt öntelt stilus de gondoljatok már bele hogy azért van mire vernie a nyálát!
    nem kis dolgot raktak le az asztalra 2007ben télleg forradalmasitották a mobil piacot
    2008ban is az appstore-al is olyat csináltak mint még senki
    azért van rá okuk rendesen hogy önteltek legyenek!
    ezek ilyenek ezvan lehet szeretni és nem szeretni egyetérteni velük, megérteni őket
    és lehet őket utálni és hányadéknak nevezni

    amig a cuccaik jók használhatóak és (számomra) a legjobbak
    addig pont lex@rom hogy menyire önteltek mivel tudom hogy amit csinálnak az jó NEKEM!

    ha neked nem mert wint használsz akkor bmeg ne nézd a keynoteot és máris megszabaditod magad az idegeskedéstől!
    ( bog&bocha ez nem rátok vonatkozott )

    -::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

Új hozzászólás Aktív témák