Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • strogov

    senior tag

    válasz atike #7 üzenetére

    "Már hogy milyen piac volt telítve az iPhone megjelenésekor...?"

    Akkor úgy látszott telített mind a telefonos, mind az okostelefonos piac. Tucatnyi szereplő ontotta magából a telefonokat élükön a Nokia-val. Egyértelműnek tűnt, hogy tőlük várjuk az újdonságokat. Ráadásul a communicator sorozat nagyon jó gépekből állt.
    Nagy különbség az akkori és a mostani helyzet között egyrészt, hogy az akkori rendszer(eknek) egyértelműen látszott több eltűnni nem akaró hiányossága a pl. a "pálcika", másrészt ami (szerintem) az iphone-t kiemelte a mezőnyből az app store. Ez utóbbi csak linux-ban létezett repository formában, telefonoknál, de win desktop-on sem merült fel a használata.
    A mostani helyzetben nem látok olyan hiányosságot a telefonomban amire menthetetlenül szükségem lenne és ne lehet egy-egy appal megoldani ... hacsak nem lesz az új telefon egy instant munkaállomás amin excel babráláson túl is végezhetem a munkám. Mert egyelőre ez egy kiegészítő és mint ilyen lassan 50k alatti kategória is túllövi a szükséges szintet. Csak azért vettem iphone se-t mert kicsi és jó. Mint eszköz nagyon messze túl van az okostelefonnal szemben támasztott igényeimen (és azt hiszem ezzel nem lógok ki a sorból).

Új hozzászólás Aktív témák