Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Narasim #13 üzenetére

    Mondjuk a mai modern repülőgépalkatrészeket sem feltétlen leejtésre tervezik, hanem vibrálásra, hősokkra, nyomásra stb. :P Egy leejtés több 10-100 g gyorsulást is jelenthet, ráadásul egyetlen ponton megütve az alkatrészt, ami a nagyobb baj.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Narasim #13 üzenetére

    Nem tevedsz sokat, csak annyit h ezek a nyomtatott bizbaszok sokkal konyebben tornek mint az ontottvas.

    F1-ben melozok, mondjuk mint forgacsolo de van nyomtatos reszleg is a cegnel, ketsegtelen h elonyos igy nyomtatgatni a bonyolult alkatreszeket, foleg ha nehezen forgacsolhato anyagrol van szo pl inconel, viszont azert azt hozza kell tenni h egyenlore a feluleti minoseg eleg gyatra, igy az illesztett feluleteket megmunkaljuk maroval esztergaval stb mert a h7-et tavolrol sem ismeri, es ilyen Ra100 feletti az erdesseg, szal kurva gaz, szerencsejere a megrendelok orulnek h jaj de jo ez nyomtatva lett mi milyen innovativak vagyunk es elfogadjak azt amiert engem kb kirugnanak meg aznap ;] a torekenysege szerintem amiatt van h kozel sem olyan suru egy ilyen nyomtatott cucc mint egy normal forgacsolt alkatresz. Ill meg annyi h sok melonal kulon eljarasokat alkalmaznak az alkatreszre pl hokezelik/edzik majd koszorulik. Ezeket nem hobbibol csinaljak megvan h mit miert mikor hogyan. Nyilvan ez nem valosul meg meg jo ideig ilyen nyomtatasi minosegek mellett, szal egyenlore nem irtja ki a normal megmunkalasi eljarasokat, de megtalalja majd a helyet ez ketsegtelen.

    Ahogy a media kezeli nekem az olyannak tunik mint anno a 3d tv. Kicsit tul nagy volt a hype aztan mar szinte nem is gyartjak.. Szal egyenlore nem gondolkodnek olyanon hogy majd a rantott hust is ugy nyomtatjak 5ev mulva..

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák