Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz dfdfdf #2 üzenetére

    Az itt szereplő emberek egyébként nagyon komoly zenészek, függetlenül attól, hogy a pop szakmában nem találkozhatunk velük. Pontosabban de, elég ismert előadóknak is ők a "háttérzenészeik", csak nem celebek. Mindenesetre a gitárjátékra laikusként nem mondanám azt, hogy gyenge teljesítmény. :)

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    Nem vagyok egy képzett zenész, de azért emberek, vegyünk már észre, hogy mindenki azon pörög, hogy ezek a "képzetlen emberek" itt azt mondják, hogy "az iPad jó zenélésre". A nevükben is kikérem, hogy a szakmai hátterük nulla ismeretével bárki képzetlennek meri őket nevezni és fel meri tenni a kérdést, hogy "ma már mindenki lehet-e zenész"; a másik dolog pedig a szokásos Apple-közeli olvasási szokások megjelenése, nevezetesen, hogy a tisztelt fórumozó előbb kezdi el a fikázást, mint képes lenne értelmezni a szöveget. Senki nem mondta, hogy az iPad ki tudja váltani a profi hangszereket, senki nem mondta, hogy a fun-factoron kívül ez így egy életképes színpadi produkció.

    Ami meg lett említve, az az, hogy bohóckodni a Garage Banden lehet (és mivel a fiúk szemmel láthatóan élvezik a dolgot, ezt talán kár is megkérdőjelezni), továbbá szó volt az iRigről, mely egy árához (iPaddel együtt számolva) elég jó minőségű effektgép, melynek használata kézenfekvő lehet az amatőr szinten zenélő iPad-tulajok számára. A billentyűs megemlítette továbbá, hogy egy olcsóbb MIDI-billentyűzettel egész jó szintiként is használható a tablet. A dobos meg csak annyit mondott, hogy egy efféle produkcióban használható a cucc, de egyébként ezzel nem állna színpadra.

    Szóval értem én, hogy sokan utálják az Apple-t, én sem kedvelem, de teljesen felesleges azért nekiesni a cégtől független emberek (jelen esetben a zenészeknek), mert haragunkban képtelenek vagyunk végigolvasni egy egyébként nem is túl hosszú szöveget, valamint végignézni egy szintén elég rövid videót. Köszi.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák