Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Newsagent

    csendes tag

    válasz Penge_4 #52 üzenetére

    Neérts félre, nem várom a 3. vh-t. Már csak azértsem, mivel az emberiség nem képes a demokratikus életre, ez geetikai hiba, igaz egyrejöbban pusztul ki belőlünk, de ami belőlünk kipusztult a "nyomor" miatt, az testet ölt egy másik-ban, aki mégnagyobb nyomorba dönt minket.
    Nyomor alatt nem azt értem, hogy nincs az embereknek pénze a 3. iPhone-ra. Hanem lelki nyomor, hogy az ember szülei hazajönnek, és ledöglenek a gép elő, folytatják amunkát, vagy lefekszenek aludni, hiszen nincsen erejük még a családdal is foglalkozni. A háztartást rendben tartani, emlékszem régen mire hazajöttem volt kaja, hétvégén a rokonság együtt ebédelt, most meg mi van? 7-8kor hazaérünk, ledobjuk a szennyest, iszunk egy kávét, és megy tovább a güri.. Én ezt hívom nyomornak, hogy 0-24 dolgozunk, hogy nincs magánéletünk, hogy azért dolgozunk, hogy megfeleljünk a társadalmi ideálnak, amit az a bizonyos elit diktál, aki ül a karoszékében és nem tudja mi megy a világban. A multik úgy gyárják a termékeket, hogy záros időn belül a kukában kössön ki. Ez normális? Nem.. El vesszük magunktól az életteret, és a természetet kipusztítjuk.. az elmúlt 10évben a technológia olyan ütemben halad, hogy nem lehet követni. A média lefoglalja az agyadat, és azt diktálja, hogy vásárolj, vásárolj, oszdmeg mi történik veled, oszdmeg a telefonodról, nem baj hogy nem történik veled semmmi , OSZDMEG!!!!!! MERT AZ NEKED JÓ.

    Így aztán az emberek értékrendje teljesen felborul, és sokan azért várják a 3.vh-t, mert tudják, hogy ez a rendszer rossz, ez így nem megoldás. De persze abba nem gondolnak bele, hogy egy háború. mennyi halálos áldozattal jár.

    A másik, hogy nyomatják, hogy tanulj!!! mert akkor lesz melód, kérdezem én:HOL? MILYEN??? aktakukacokat oktatunk, nem szakembereket. Ez itt a baj, és a mai fiiatalság mit lát?" Minek tanuljak? Úgyse lessz állásom.... " És 100%osan igazuk van...

  • Vukmir

    aktív tag

    válasz Penge_4 #59 üzenetére

    Értem amit mondasz, és nagyon jó a kommented.

    Amúgy a kommunizmus végső célja volt a pénz teljes eltörlése. Azaz amit te elvettél volna a "boltban" ingyen azt vissza termelted volna a gyárban vagy akárhol ahol éppen dolgoztál még ha más formában is. Ezért mondom ennél jobb rendszer az égvilágon nincs, de kétlem hogy akár 500.000 emberrel is megvalósítható lenne

    "Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

Új hozzászólás Aktív témák