Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jambiyya

    őstag

    Pont azon gondolkoztam ma egy kollégával (na jó, beszélgettünk, mert még nincs ilyen csipünk), hogy milyen "jó", hogy a fogyasztókat egyre inkább irányítjuk, a pofájukba tolunk mindenfélét, és megmagyarázzuk, hogy ez jó neki. Nem is kell gondolkodnia, sőt...

    Meg hogy a nagypapám nem érti, mi a francnak jó az, hogy ülök egy irodában, bámulom azt a micsodát, stb (szerinte kaszálni, fát vágni, az a munka, és néha irigylem is ezért). Az apám sem ért sok mindent. Felhív például, ha nem tudja elindítani a vödröt (word), vagy egy a dévédén nem tudja beállítani a feliratot. Iszonyú nagy a szakadék. A fiam 5 éves, és (a nejemmel ellentétben) ha kikereste a kedvenc rajzfilmjét, be tudja kapcsolni az erősítőt+tévét+dévédét.
    Megrémít, hogy 15 év múlva azt gondolja majd, hogy egy kőkorszaki szaki vagyok. Biztos igaza lesz, én már ma is így gondolom picit.

    Most már azon filózok, hogy miért írtam le ezeket. :)
    Szóval fejlődünk, fejlődik minden, de én nem gondolom, hogy jó felé fejlődünk. Majd ha mindenkinek lesz már ilyen csipje, és beszélnünk sem kell egymással, sőt találkozni sem. Talán a szex is mehet majd "gondolati" szinten, hisz elég az agyat stimulálni...

    Sorry a sok szövegért, de képtelen vagyok viccesen felfogni ezt a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák