Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz Cifu #31 üzenetére

    Milyen érdekes, hogy eddig az volt a bajod, hogy az Internet.org is fog szolgáltatni Afrikában, közben pedig a jelek szerint fogalmad sem volt az alternatívákról...

    De jó hogy nem az alapfelvetésre válaszolsz, pár sorral-hsz-szel fentebb még az volt hogy
    a kiépült észak- és dél-afrikai régióban eddig is volt, és ez után lesz internet
    A FB minden fejlődő régióban tör az "alap internettel" előre, (csak épp ő mondja meg, melyik oldalak lesznek elérhetők).
    És olyan alternatíváról beszélsz, amit még nem lőttek fel. Elméletben én is előfizettem a 10 Gbps-es netre, csak még nem hozták ki (majd pár év múlva), de ha azt állítom 10 gigás netem van, mindenki kiröhög. Ki érti ezt?
    Szóval AMD-szagú paperlaunchokall kérlek ne fárassz senkit se, majd akkor emlegesd amikor működik. És nem véletlenül jön Zucki bácsi: (jelenleg) létező infrastruktúrára építkezik, tehát előfizethetnének technikailag, de mégse teszik. Talán azért mert megfizethetetlen?

    Szóval ki is írt olyat, hogy az egész kontinens?
    Bocsánat, nem is egész kontinens, hanem az egész világ. Ilyen zugblogoknak mint A Guardinan talán hiszel.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák