Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #16 üzenetére

    a BME-s egyetemistákról készült kisivideón, ahol mondjuk egyik sem tudta, hogy mikor volt a II. VH.

    Jót nevettem. Ezek a videók semmit sem bizonyítanak, ilyennek a készítésében én is részt vettem már, ott az utca emberét kérdeztük és a fele durván egész jól vágta a témát vagy miután megmondták neki a helyes választ látszott rajta hogy igazából tudta, csak meg volt illetődve. Ezeket ki kell egyszerűen vágni/jól kell az áldozatokat megválogatni és megvan a humorparádé máris.

    Amúgy ha csak így a gondolataidba merülve téged is tök random elkapnának az utcán te sem biztos hogy tizedmásodperces válaszidővel vágnád rá a "milyen tengerrel határos Csehország" kérdésre hogy nem is határos semmilyennel. Van akinél ez még durvább, főleg lányoknál.

    Mondjuk a tollas kérdést tényleg gáz hogy ennyien nem vágták de ezeknek a nagy része valószínűleg úgysem fogja elvégezni az egyetemet (MSc-t legalábbis biztosan nem).

    Aztán ott van az is hogy más egyetemeken még siralmasabb a helyzet, lásd az Eltés részt vagy olyan videót ahol közgázosokat is kérdeznek. Nálunk elég nagy divatja van (inkább már csak volt) a közgázosok hasonló videókban basztatásának. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák