Új hozzászólás Aktív témák

  • debrejo

    senior tag

    válasz bambano #104 üzenetére

    Nem tudom mi a jó ha van fb-d de ha rákérdeznek esetleg eltitkolod, vagy kamu id-t csinálsz, tudomisén. Nálam nem kérdeztek ilyeneket és nemigazán tervezem most megint az álláskeresést. a fake fb fiók is csak brainstorming, akkora kocka én sem vagyok hogy ilyeneket csináljak. Jó szakmám van (legalábbis így érzem) szóval szerintem felállnék, megköszönném a lehetőséget és elmennék.

    És nem, nem önellentmondás. Az, hogy szerintem nem baj ha bizonyos adatokat látnak rólad (amit ugye te engedélyezel ezt se felejtsük el) nem feltételezi azt hogy emiatt mindenkit át kell vizsgálni. Sehol nem írtam ilyesmit, ne forgasd ki a szavaimat, ha nem tiszta ne alakítsd a saját ízlésedre, inkább kérdezd meg ;-)
    Azt hogy úgysem lesz ott, azt viszont tényleg feltételeztem, mivel nem vagyok se terrorista se bűnöldöző hogy ezeket tudjam. A szúrópróba-szerű ellenőrzés olyan mint a lottózás, vagy bejön, vagy nem, főleg neten keresztül.
    Amúgy mindenkit tuti nem ellenőríznének le, nincs arra kapacitása még az FBI-nak sem. Füles alapján dolgoznak ott is, eztán meg esetleg szűrnének?

Új hozzászólás Aktív témák