Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz moleculez #24 üzenetére

    +1, én nem vagyok vallásos vagy bármi módon különböző, csak egy szimpla szürke átlagember, de ami az különféle cikkek alatt folyik sok híroldal kapcsán, az gyalázatos. Bármilyen témáról is van szó, mindig van pár értelmében akadályozott ember, aki a nyomorult kis semmitérő életét azzal teszi színesebbé, hogy trollkodik, gyalázkodik, másokat próbál lejáratni valós alap nélkül.

    Ami pedig még jobban bosszant, hogy kifejezetten fizetett szolgáltatások léteznek, amelyek bármilyen internetes kampányra kaphatók. Nem csak az agyatlan politikai témában, hanem bármiben. Csak amit saját fülemmel hallottam: ebéd közben a szomszéd asztalnál azzal dicsekedett haverjainak egy srác, hogy hónapokig abból élt, hogy részt vett valamilyen cég termékének lejáratásában, amiért egy konkurens cég fizetett nekik. De más, komolyabb munkával kapcsolatos beszélgetésben is félig, meddig viccesen, de nem teljesen komolytanul volt, hogy felmerült a partnerben, hogy meg kéne bízni az egyik ilyen céget, hogy tupírozzák fel az egyik alkalmazásuk értékelését, mert nagyon rossz és a rendszer sajátosságai miatt esélytelen, hogy javuljon a régi értékelések és a hülye felhasználók miatt.

    Na ilyenkor azért bennem is elpattan valami és minden visszaélési lehetőség ellenére egy pillanatra szimpatizálok a gondolattal, hogy legyen általános internetes azonosító, amivel egyértelmű lehetne mindenki identitása, mert jelenleg a legrosszabb késdobáló kocsma is különb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák