Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #92253184 #58 üzenetére

    Én egy szóval sem mondtam soha, hogy minden adat őrülten szenzitív, ellenben azt igen, hogy a magánéletem csak rám tartozik és senki másra, meg azt is gondolom, hogy minden egyes embernek a Földön jobban kéne törődnie a magánszférájával - lásd még Benjamin Franklin mondását. Ezenkívül a begyűjtött személyes adatokkal később simán kinyírhatnak bárkit, aki például politikai téren versenytárs lehetne, de azt is meg lehet tenni, hogy mondjuk a biztosító nem, vagy csak jóval drágábban kínálja neked ugyanazt a biztosítást, amit másoknak is. A lehetőségek száma végtelen.

    "...Abból ki indulni, hogy anyagi haszonszerzésre használják föl a te személyes adataidat, picit talán szélsőség..."

    Na ez méretes nagy tévedés. A Snowden-aktákból kiderül, hogy amit az NSA begyűjtött gazdasági információk címke alatt, azt gyönyörűen megosztotta az amerikai tech multikkal, nehogy versenyhátrányba kerüljenek a riválisokkal szemben.

    "...Az olyan fogalmak, mint a hacker meg főleg erősen vitathatóak. Függetlenül attól, hogy esetleg itt a prohardveren van egy közfelkiáltásos megegyezés róla..."

    Van rá definíció, irreleváns, hogy te mit gondolsz erről.

    https://www.coreinfinity.tech

Új hozzászólás Aktív témák