Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz VinoRosso #180 üzenetére

    Nem lehet elégszer linkelni :) [link] Az Epic azt mondta, hogy legalább 2070Super kell a folyamatos futtatáshoz.
    (a többiről mondjuk nem nyilatkozott, de gyanítom valami 6-8magos ryzen meg nvme ssd erősen kéne alá.)

    (#182) dabadab: Hát, ez ilyen játék a szavakkal :)
    De akkor én már az átfogalmazott cikket olvastam, (köszi a korrekciót) de ott sem azt írták, (és én sem azt mondtam), hogy ez a minimum követelmény, hogy elinduljon, hanem a folyamatos futtatáshoz ez kell. Ami kb. megfelel annak, hogy azon már "elég jól" fut.

    De a lényeg úgyis az, hogy egy felső-középkategóriás kártyán már gyors lesz. És az UE motorok meg baromi jól skálázódnak, így valószínűleg egy megfizethető 1660ti vagy 2060 kártyán is már jó látvány elérhető.

    (#183) exedoc: én szoktam hajtogatni a 2070Super, mert ezt olvastam. (mint kiderült, én sem elég pontos cikkből).
    Ez az egyetlen infó, amit "félhivatalos" módon tudunk, semmi mást.
    És én sem mondtam, hogy ennyi elég is lesz az üdvösséghez, mert hiába rakom azt be egy core2quad meg sata2-es vinyó mellé, a vidkártya önmagában nem sokat ér, ha nincs alatta kellő hardveres és szoftveres támogatás. Ebben egyetérhetünk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák