Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz bambano #47 üzenetére

    Csak hogy tudj aludni erre még válaszolok :)
    Hónapokkal ezelőtt rájöttem itt valamire a fórumon. Egyszerűen nem hisznek sokszor nekem, mert ingyen segítettem. Mindig ment a vitatkozás, hogy googleben mást talált, meg az ángya szomszédjának a fogorvosa nem így tudja...itt untam meg az egészet. Amikor dolgozok, akkor ott pénzt adnak azért, hogy "jogászkodjak", cserébe elvárják, hogy a szakmai részét én tudjam. Vitatkozni nem szoktak, max kérdezni. És ha elmagyarázom, elhiszik. Mindezt azért mert pénzt kapok érte. Így működik az emberi gondolkodás...ami ingyen van az vacak, ami sok pénzbe kerül az biztos jó. Pont ezért hagytam ott a jogász topikot is, elegem lett a magyarázkodásból...vettem a fáradságot, hogy szabadidőmben utána nézzek mindenki ügyes-bajos dolgának, erre fele nem köszöni meg, a másik fele még még leáll vitatkozni.

    Amúgy sok jogásszal beszélgetek jogi kérdésekről, mert abból lehet igazán tanulni. Közkedveltség még nem érdekel, nem azért fizetnek, hogy szeressenek (bár engem jellemzően szoktak, aki még látványosan utál, az várhat a sor végén a segítségemre...:P )

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák