Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Geller72 #38 üzenetére

    Ha gondolod szívesen megírom neked priviben mik azok amiket én hoztam létre lényegében már 30 éves koromra (jelenleg 50 múltam), és még számítógép sem kellett hozzá. Igen, kicsit régi vágású még az agyam attól függetlenül hogy sok jó oldala is van ennek a digitális világnak, de simán lehetett létezni nélküle is, legalábbis ami az értékteremtő munkát illeti. Azt még nem tudom az én gyerekeim majd miben lesznek jók, egy biztos, anyagi gondjaik nem lesznek amikor elkezdik a nagybetűs életet, ha az e-sport mellett döntenek szórakozás gyanánt és megnyerik a VB - t természetesen nem tagadom ki őket :D

  • Sinesol

    veterán

    válasz Geller72 #38 üzenetére

    Éppenséggel már elég jó ideje értelmes beszélgetést épp az ellenzéki oldal általános stílusa, látszólagos vagy valós értelmi színvonala miatt nem lehet folytatni. Engem annyira nem érdekel a politika, viszont ha az elmult év vitáit, acsarkodásait beszélgetéseit nézem a fórumokon -már amennyit láttam-, akkor nagyon nagyon nehéz értelmesnek látni általánosságban az ellenzéket.
    Lehet itt kifogásokat keresni, de mindenki maga felelős azért, amit mond és amilyen stílusban teszi.

    Persze nagy tisztelet a kivételnek, szerencsére vannak hozzád hasonlók is, akik képesek valós beszélgetésre.
    Viszont egy fecske nem csinál nyarat, az általános szint továbbra is vállalhatatlan és épp emiatt sokak szemében csak egy acsarkodó csürhe az ellenzék. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák