Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz kolopele #37 üzenetére

    "Nálam a lényeg az értelmes beszélgetés, amit ma nem igazán lehet létrehozni ha politikáról van szó"
    -Nem gondolod, hogy ez pont a mai politikai helyzet miatt van részben?

    "Azt viszont nem hiszem hogy el kellene magyaráznod nekem miért is fektet be az ember pénzt egy üzletbe, elvégre több mint 25 éve ezt csinálom"
    -Ez azon kívül, hogy most leírtad, nincs a nicknevedbe belevésve, így alapból szerintem nem kritérium, hogy bárki kitalálja. És semmit nem is jelent ezek szerint. Attól még, hogy te nem látsz benne fantáziát, simán lehet jövedelmező. Én nem pont az USA-t emelném ki. Valószínűleg abszolút nem vagy tisztában a dolog fajsúlyával, üzleti részével, ha példának pont az USA-t hozod fel.

    "de itt nálunk csak néhány ember szórakozását jelentené mindenféle érték nélkül (érték, ez a szó nálam sokat számít). Nehezen hiszem hogy többen lennének rá kíváncsiak mint egy Felcsút bajnokira"

    -Ezt nagyon kár volt ide leírnod, mert ezzel tényleg azt minősíted, mennyire nem vagy képben. Dél-Koreában pl egy ralatíve kisebb bajnokit is milliók néznek online. Egy közvetítés ugyanakkora (vagy nagyobb) hype, mint egy európai bajnoki meccs, nézőszámot tekintve a helyszínen.
    Iszonyat komoly ipar épült rá, és ha nem csatlakozunk időben, erről is lemaradunk, mint sok más dologról.

    Ez csak egy LoL szezonnyitó, de sok mindent elmond.

    A kormánynál sem minden esetben hülyék ülnek, ha felkarolták az esportot. Igaz, még gyerekcipőben jár a többi olyan országhoz képest, ahol ez szerves részét képezi a mindennapoknak, de nem rossz kezdés.
    Létrehozták az esport akadémiát és megrendeztük az első - igaz, csak a V4 tagországok - bajnokságát.

    De gondolom, mivel 25 éve ezt csinálod, erről is tudtál...

    "Ha viszont valóban annyira leterhelő szellemileg és mentálisan ahogyan írják, ezek a fiatalok sokkal értékesebb dolgokra is fecsérelhetnék az idejüket szerintem, valami olyasmire ami valóban előrébb viszi az országot."

    -Én vagyok az öreg, de melletted ment el az idő? Hülyeségeket irkálsz, de nagyon. Hidd el és ne égesd tovább magad ezzel.

    Ha a gyermekem esportban lenne világbajnok, az ugyanakkora dolog, mint bármi másban. És ugyanúgy végtelenül büszke lennék rá! ..ellenben veled..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák