Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Dettó ugyanez.
    Életkor: 27 év
    Tünetek:
    full önbizalomhiány, minimális emberi kapcsolatok, kissebbségi komplexus stb. Tárasági élet szinte teljes hiánya.
    Egy kissebb közösség valamiféle tagja vagyok (pár ember), bár ez munkakapcsolat, nagy az egymásra utaltság, így valamiféle barátságnak mondható, én annak nevezem, rajtuk kívül más nincs.
    Emberek között teljesen befordulok, egy boltba nem tudok bemenni anélkül hogy gombóc ne lenne a torkomban.
    Telefonálni is útálok, nagyon, amikor felveszem leginkább arra vágyok, hogy letegye a másik fél, vagy én letehessem, sokszor szinte fel sem fogom, hogy miről van szó, de nem kérdezek vissza, inkább leteszem, hogy minél hamarabb vége legyen. Sajnos munkámból kifolyólag sokszor előfordul hogy fel kell vennem.
    Ha valamilyen új közösségbe kerülök, akkor hónapokig tart (munkahelyemen másfél évig tartott) mire sikerül beilleszkednem (állandó szótlanság, csak akkor beszélek ha kérdeznek, azt is a lehető legrövidebben + erőltettett nyugalom) Folyamatos rettegés attól, hogy hülyeséget ne mondjak, valamit el ne rontsak stb...
    Buli vagy ilyesmi minimális. Vannak névnapok, amikor iszok a "munkabarátaimmal", és akkor kicsit berúgunk (ők kicsit jobban, sokkal jobban). Én nagyon vigyázok, és a lehető legkorábban hazamegyek, minimális mennyiséget iszok, nem mondanám hogy jól érzem magamat ilyenkor, inkább csak elvagyok, legalább nem kell hazamenni.
    Párkapcsolat: soha semmilyen jellegű nem volt, az egyetlen nőnemű lény az életemben az húgom szukakutyája (pekingi), ezt úgy értem, ha lefekszem a heverőre aludni, akkor odatelepszik mellém.
    Ez igy van, így élek.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    Az évek során így alakult. Hozzá kell tennem hogy nálunk itthon nincs harmonikus családi élet, csak egy idegbeteg anya, és egy alkoholista, munkamániás, szívtelen semmirekellő apa.
    Valahogy nem alakult ki az évek során, hogy legyen kedvem elmenni bulizni, vagy ilyesmi. Régebben szülői tiltás, most meg érdeklődés hiánya van. Igazából sohasem éreztem úgy hogy lenne barátom, vagy ilyesmi. Általánosan elfogadtak, a középben állandó zrikálások középpontjában voltam, én voltam az akivel ki lehetett b.szni, akit bántani lehetett. Kialakult ezzel együtt nemtörődömség is. A reménytelen útkeresés évei után bevonultam, az sem volt fenékig tejfel, bár páran elfogadtak. Nekem bárki szídhatja anyámat pl. akárhogy, egyszerűen lesz@rom.
    Jelenleg úgy mennek a napjaim, hogy bevonulok dolgozni, ott teszek veszek, félhárom környékén hazaküldenek, hazamegyek, ha valami kell boltba megyek, utánna gépelé ülés játszás netezés, tévézés stb. Van amikor ezt nem tehetem meg, az alkoholista féreg rámszól, hogy menjek segíteni, vagyis csicskázni, ez rendszerint egész napos elfoglaltság, amikor sz@rért, hugyért elvállalt maszek munkákat csinálunk (adómentesen) különféle vasakat kell vagdosni, meg csiszolni, meg ilyenek. Neki ez hobby, semmi más, nekem meg... :W rabszolgamunka.

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    válasz Ferdzsoo #169 üzenetére

    Egyenlőre még nem találtam kitörési lehetőséget. Költözzek el? Azzal nem sokra mennék, minimálbérrel főleg nem. Vagy vonuljak be a munkásszálóba?
    Zavarjam el fatert? Ha ő nem lenne nyugodtabbak lennének a napjaink, viszont ahhoz egyedül kevés vagyok.
    Alapvetően is mindig ilyen bátortalan, befelé forduló gyerek voltam már kicsi koromban is.

    Az a probléma, hogy valahol tudom, hogy ez így nagyon nem jó. Ennek nem így kellett volna történnie, de sajnos így történt, és halvány fogalmam sincs hogy mihez kezdjek...

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    Most valahogy úgy érzem meg vagyok rekedve, és nem tudom mihez kezdjek. Olyan, mint amikor (vigyázat kocka dolog! :D ) nyomultam a Portal -lal, és egymás után teljesítettem a következő szinteket, mindig szépen lassacskán rájöttem, hogyan juthatok tovább. Aztán jött a 15 -ös szoba, és nem tudom mit kell csinálni rajta, meg vagyok rekedve egy ponton. Bejutok a szoba közepére, vagy hová, és megállt a tudomány. Neten megnéztem, hogy mit kellene csinálni, éshát izé, nemmegy...
    Persze itt foghatom a játékot és uninstall a fenébe, és előveszek egy másikat, és azzal nyomulok, de hogyan tehetném meg ezt az életben is?

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    válasz SLYM #175 üzenetére

    Végzettségemmel a mai világban kitörölhetem... Nyelveket nem beszélek. A telefonos izé még a honvédségből maradt meg. Jelenlegi munkahelyem is ilyen, ahol különféle alá-fölé rendeltség van.
    Mondjuk már maga a telefon csöngése is borzasztó itt, ezt a többiek is mondják. Itt afféle ügyelet van, és ha valahol történik valami, akkor menni kell, és meg kell csinálni. És ha éjszaka történik, akkor fel kell valahogy ébredni, ezért cseng ilyen rémesen... A para folytonosan bennem van, hogy jaj most mi lesz, mikor lesz hiba, és ha lesz azt milyen módon fogom majd megoldani. Eddig a szerencse mellettem volt, és sikerült valahogy megoldani a dolgokat, de mi van ha egyszer elpártol tőlem?

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    válasz lúzer #208 üzenetére

    Az az érdekes, hogy egy ilyen személytelen önkiszolgálóban, pl. teszkó, semmilyen problémám nincs. Viszont ha egy kis bolt, ahol van egy eladó, és azzal beszélni kell, akkor vagyok gondban.

    Olvasgattam a txt -t, és háát pár leírásban magamra ismerek, de egyik sem 100% -ban, csak néhány elemet ismerek fel. Leginkább a skizoid személyiségzavar egyes elemeit vélem felfedezni, de az elkerülő részben írtak is jellemzőek rám. De fatert is fel vélem itt fedezni, őrá leginkább az antiszociális rész érvényes talán, az ő esetében is találhatóak átfedések...

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák