Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0_gAboR

    őstag

    Erre tudok egy nagyon jo megoldast. SPORT. Felprogeti a verkeringesedet, noveli az eletkedvedet. (sajat magamon tapasztaltam hogy sok eves kihagyas utan hogy mennyivel jobb kozerzetem van) Ha pl kondizni mennel az nagyban javitana az onbizalmadat, ahogy latod hogy naprol napra jobban nezel ki, a lanyok irant is konyebben nyitnal. Embereket is meg tudsz ismerni (persze a kondi nem a legjobb hely erre amilyen arcok meg tudnak fordulni ott :D ).
    Egyetem alatt vannak a legnagyobb bulik, nem a gimiben, itt mar tenyleg felnottkent kezelnek, te osztod be az idodet...kolesz bulik. Sajat tapasztalat, sokkal porgosebb, szabadabb. Es meg ezek utan is van mennyi minden. Szoval nem maradtal le semmirol.
    Az meg hogy belenyugodtal hogy ez mar igy marad, az szanalmas. Ezzel sajat magadat hatraltatod. Csomo energiat az onsajnalatba fecolsz ahelyett hogy arra forditanat hogy picsanrugdossad magad, es valtoztassal rajta. Nem is gondolnad hogy mennyire egyszeru kilepni ebbol. Hidd el nem csak neked nehez nyitni a masik nem fele, de ha egyre tobbet jarsz tarsasagba, egyre konyebb lesz. Az hogy otthon ulsz es sajnalod magadat nem fog segiteni. Nezd meg nalad mennyivel szerencsetlenebbul jart emberek tudnak felszabadultan felhotlenul elni (toloszekesek, csipoficamosok, es sokkal duvabbak is).
    Visszaterve a sportra, az uszas megerositi a hatizmokat ezaltal masszivan javitja a tartast. Kondi hatizom erosito gyakorlatok detto.

    Remelem segitett valamit a HSZ-em.

  • n0_gAboR

    őstag

    válasz Cloud_s #151 üzenetére

    Tok mindegy mi, a lenyeg hogy elkezd. Az elsodleges cel az onbizalom noveles, a masodlagos csak a tenyleges alakjavulas.
    Van egy haverom, tok girnyo, viszont egy egyeniseg, nagy dumaja van, nagy onbizalma, egy porgos arc, egyedi megjelenes. Tobb csajjal volt dolga sztem, mint ahany lanyt en eletemben ismertem.
    Ahogy sportolsz/gyursz latod magadat fejlodni, latod ahogy egyre jobban nezel ki, es ez sok onbizalmat ad. Eleve a mozgas nagyon jo kozerzetet tud adni az embernek, ez szamit.

    De hogy valaszoljak is:
    Megcsinalsz annyi fekvotamaszt amennyit birsz, meg meg 2-3at egybe. 3perc szunet, utana megint. Ebbol megcsinalsz 4-5 szeriat. Naponta egyszer nagyon sokat szamit. Felulesek hasizomra. Futas labizomra, tudo tagitas, verkeringes mozgatas. Huzockodas a legjobb bicepszre (ha elore huzod), es hatra(ha hatra huzod). Vallra nagyon jo ha kisebb kezi sujzot nyujtott karral emelgetsz vigyazzalasbol nyujtott oldalso kozeptartasba. Fel ev mulva mar tuti MASOK IS eszreveszik.

Új hozzászólás Aktív témák