Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4rKy

    senior tag

    válasz SLYM #193 üzenetére

    tanárnak nem lennék jó... van egy haverom/osztálytársam aki 12 éve tanulja az angolt és ha ennyi idő alatt nem volt képes azt felfogni hogy angolban a elsőszám harmadik személybe egy k*rva S betüt rakjon az ige végére, akkor nem én fogom vele megértetni szerintem... infóból sokszor írtam már alaktomos genyó programokat, amiket utána töröltem is anélkül, hogy bárkivel is kicsesztem volna csak a saját gépemen próbáltam, hogy működik-e... valamikkel elkell ütni az időt... =)
    nem az a bajom, hogy nem tudom mi akarok lenni, mert azt tudom, hanem az, hogy mint már mondta a tanárok szivatása miatt nem vagyok benne biztos, hogy be fogok jutni oda ahova akarok... van olyan tanuló aki full 4-5 mindenből és matekból meghúzták most félévkor... új tanárnak hála... na ilyenkor azért úgy elgondolkozok, hogy kinek a hibája :U

    Bundás22
    hidd el az elmúlt hetekben nagyon sokat gondolkodtam rajta... :F

    Porcupain
    már megvan mind a három jelöltem, az nem gond, csak az gond, hogy nem tudom hogy hova kerülök majd be :U

    Peet210
    nem egy ismerősöm dolgozik azon a szórakozóhelyen... oké hogy havonta keresnek vele kábé 20ezer forintot, néha többet is ha szerencséjük van, de nem nagyon kedveli egyik se...
    konkrétan minden héten van egy kijelölt személy aki a hányásokat takarítja... na most amik történnek ott azokra nem mondok semmit... én azt nem biztos hogy megcsinálnám... lehet inkább fognám magamat és elhúznék :W

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Új hozzászólás Aktív témák