Új hozzászólás Aktív témák

  • Clairvoyance

    csendes tag

    Én is hozzászólok, mert egy részben nekem is hasonló bajom van!

    Bár nekem nem olyan nagymértékű ez a dolog, mint ahogy ezt pár hasonló hozzászóló leírta. Nekem van egy csekély társasági életem, hiszen vannak barátaim (bár közel se annyi, mint másnak, csak 1-2), viszont úgy igazán olyan baráti kör, akik mindig együtt, 4-5-en összejönnek olyan nem iagzán, talán az osztályból néha (még tanuló). Sokszor gdondolkoztam el azon, hogy jó-e ez így, de rájöttem, hogy nem szabad túlreagálni a dolgot. Sok kis lépésben el kell kezdeni a haladást, mindig, minden héten egy új célt kitűzni és a végén összejön az, amit akar az ember.
    Régebben nem voltak ilyen gondjaim, viszont régi iskolámban nagyon "megjártam", így elment az önbizalmam is, és nem vagyok már anyira barátkozós, mint mások. Eg yúj közösségben, hacsak nme akarnak mindenáron összeismerkedni velem, senkivel se fogok megismerkedni. Mert egyszerűen nincs hozzá elég bátorságom avagy nemtom. Viszont egy ideje egyre jobban elvagyok egy új társaságban, örülök, hogyha egy jót beszélhetünk (nem lévén nagy bulizós alkat).
    Ennyi lenne, a lényeg: nem szabad elkeseredni, és célokat kell kitűzni magad elé! Én is ezt teszem, és kiderül igazam van-e :)

    [ Szerkesztve ]

    ESP has 3 different types: Precognition; Telepatia and Clairvoyance.....

Új hozzászólás Aktív témák