Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Noxy #15 üzenetére

    Nekem még buta cekászom van az akváriumhoz, beállítom, h 24°C és kb. 22-nél bekapcsol. Azért ez nem ráketszájensz, nem kell változtatni a hőfokot naponta... sőt. Ha bolondbiztosra akarja megcsinálni, vagy nagy a víztömeg, akkor meg raknak bele többet/nagyobbat, annyi. Akváriumok 200 éve vannak, ennek az okosizének kb. annyi értelme van, mint a VGA-nak, ami kiírja a frekit, felbontást a backplate-ra. Szerintem. De én maradi vagyok, nem egy IoT hívő, bár látom annak is a jó oldalát, esetleges felh. területeit, de nem arra haladunk.
    Mi kellene? A hűtő mellé egy bigyó, megnyomom, lediktálom ami eszembe jut, és az aktuális bevásárló listához rakja. Erre most papír+toll van nálunk, de ez jó lenne, egy a fürdőbe és a kamrába is (kamrába konkrét füzetem van, ha eszembe jut vmi, vagy rajzolnék). De kétirányú dolog felesleges, tegye amit mondok, dobja mailba vagy akármi, amit boltban telón meglesek, kész. Ilyen van, vagy védessem le? :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák