Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz raszputyin #13 üzenetére

    Hát én is elég sokat játszom lövöldözős játékokat, de nálam még nem váltott ki hasonló reakciókat. Persze lehet hogy én is álmodtam már hasonlót csak nem emlékszem rá ;]
    Én erre csak az unalomig ismételt közhelyeket tudom mondani, hogy nem (csak) a játékok teszik az embert gyilkossá, ez szerintem egy vele született hajlam hasonló mint a homoszexualitás. De persze nevelés kérdése is. Ha mindenkit potenciális tömeggyilkossá tennének a játékok akkor én hát hogy is mondjam maga lennék az Antikrisztus, legalábbis a szerint hogy mennyit meg milyen gyakran tolok FPS-t:)
    No meg persze akkor a TV-t is be kéne tiltani mert csak elég bekapcsolni este a híradót és már jön is az erőszak, nem beszélve a könyvekről.
    Ja erről jut eszembe milyen nagy vihar volt annak idején Ausztráliában a "kis vörös könyv" megjelentetése miatt, na akkor is milyen szépen beindult a cenzúra gépezete.
    Ezzel csak azt érik el hogy alapjába sértik az emberek alapvető szabadság jogát, mert ne mondja nekem senki meg hogy mivel játszhatok stb..
    Érdekes az USA-ban a hasonló törekvések mind fűbe haraptak mert ott úgy ítélték meg hogy ez nem egyeztethető össze a demokratikus jogokkal. Na mindegy ezek szerint az ausztráloknál meg a németeknél valami gond van a fejekben.

    Amúgy bocs hogy ennyit írok de az ilyen dolgokon én úgy feltudom magam húzni ;] Lehet hogy nem is a játékok miatt fogok mészárolni hanem az efféle seggfejek miatt akik ilyeneket kitalálnak:D

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák