Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Sinesol #2 üzenetére

    Tegnap ugyan ezt a tesztautót próbáltam ki és nem működött a tempomat, pontosabban az az elektronika ami ezzel összefüggésben működik (sávtartás, stb.). Egyenlőre nincs rá megoldás. Próbálták szoftveresen orvosolni, de nem ment. Szóval, szép kezdet így elsőre egy 34 millás autótól. Maradok a konkurenciánál.
    Azt látom én is sajnos, hogy egyre megbízhatatlanabb lett a márka. Pedig az A7 Sportback nagyon szép autó lett. Így a számomra olyan, mint egy bomba alakú nő: Nagy mellek, formás kerek fenék, kívánatos meg minden, de ha megszólal akkor kiábrándító.

    [ Szerkesztve ]

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Bog #3 üzenetére

    Ez is egy magyarázat, de attól még a mobilarena.hu mobilos oldalnak indult. Maximum ti liberalizáljátok az oldalt és tesztek bele mást is.

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Bog #10 üzenetére

    Nekem nincs bajom azzal, hogy liberalizálódik az oldal, mert a mobilos világ összefonódik sok mindennel.
    Nem írtam, hogy ez a számomra gond lenne. A fentebb említett probléma is, amit egyel feljebb írtál, létező gond és megoldandó.
    Azt viszont, nem tudom elfogadni, hogy Legend csinál egy autótesztet aminek semmi köze az autóteszthez, és ezt preferáljuk. Ez nem teszt, hanem egy kisgyerek beül egy Audiba amiben életében nem ült és csodálkozva, meg ámuldozva mondja, hogy ez milyen über autó. Elsorolja a publikus infókat azt ennyi.
    Abban egyetértek jacis kollégával, hogy ez nem autóteszt és a címe sem arról szól, hanem az infotainment rendszerről. Akkor szóljon arról és a mobil technológiával hozzuk össze.
    Én ezt a legnagyobb tisztelettel írom és nem fika akar lenni. Maradjatok meg a kaptafánál, mert abban vagytok jók, és ne keverjünk a proteinturmixba snapszot. :R
    De, tényleg semmilyen tiszteletlenség nincs bennem és nem én akarom nektek keverni a koktélt. Ez csupán észrevétel és jónatács. De, persze, ha az a cél, hogy bulvárosodjunk, meg átmenjünk szatócsbolt stílusba, akkor "elnézést, hogy írtam". :R

    [ Szerkesztve ]

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Bog #14 üzenetére

    Ez egy korrekt, és nem felhúzott orrú válasz volt. :R

    Ha már autóteszt:
    1.: Tegnap fenti Audi A7-el, ha nem próbálom ki a tempomatot, akkor el van, el lett volna sunnyogva, hogy van ilyen gond. Ahhoz, hogy ezt észrevegyük, kell az alaposság, amiről Te is írsz.
    2.: Nekem például egy TotalCar nem újság, és nem mérvadó az amiket leírnak. Hogy miért, azt nem írom le, mert nem idevaló és biztos lennék, hogy csúnya vita lenne belőle. Így, inkább nívósabb külföldi teszteket nézek, meg olvasok.

    Régóta olvasom az általatok írt teszteket. Te vagy a legöregebb motoros, és tudom, hogy az embernek alkalmazkodni kell, mert változik a világ, "de nagyon dulván". :)
    És itt a lényeg, hogy meg kell tudni húzni a határt.

    Amúgy, ha már mobil-autó konnekting:
    Az szerintem egy szuper dolog lenne, ha csinálnátok olyan videót, tesztet, hogy x,y gyártók telefonjai, hogyan működnek együtt x,y autógyártó rendszerével, függetlenül attól, hogy mind a Droid, mint az Apple féle rendszerrel kompatibilisek. Mindezt azért írom le, mert az én autómárkám amit használok, az IOS-el működik tökéletesen, droiddal meg vannak gondok mivel a szoftver amivel vezérelhetek bizonyos funkciókat, meg infokat kapok az autóról( ki-be parkolás, hol parkol az autó, mekkora a guminyomás, mennyi a tüzelőanyag az autóban, stb.). Hogy miért, meg mi az oka, nem volt lelkierőm kideríteni, de azt gondolom ez hasznos lehetne. :R

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz lolal #26 üzenetére

    Gondolom, most nagyon fontosnak érzed magad, hogy azt a pár sort ide behánytad. :C
    Ezek szerint, baromira nem értetted és nem ment át, hogy miről polemizáltunk.

    "Akinek meg nem tetszik az ne ide kommenteljen, mert senkit nem érdekel, hanem egyszerűen görgessen tovább."
    Ezek szerint Te vagy a "Helység Kalapácsa", hogy ezt így kijelented. :) Vagy csak simán Zsák Fosh, a Fontosh. :)

    Akivel pedig létrejött a beszélgetésünk, az korrektül megválaszolta az észrevételeinket, mert NEKI szólt, és nem neked. Szerencsére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák