Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Bog #10 üzenetére

    Nekem nincs bajom azzal, hogy liberalizálódik az oldal, mert a mobilos világ összefonódik sok mindennel.
    Nem írtam, hogy ez a számomra gond lenne. A fentebb említett probléma is, amit egyel feljebb írtál, létező gond és megoldandó.
    Azt viszont, nem tudom elfogadni, hogy Legend csinál egy autótesztet aminek semmi köze az autóteszthez, és ezt preferáljuk. Ez nem teszt, hanem egy kisgyerek beül egy Audiba amiben életében nem ült és csodálkozva, meg ámuldozva mondja, hogy ez milyen über autó. Elsorolja a publikus infókat azt ennyi.
    Abban egyetértek jacis kollégával, hogy ez nem autóteszt és a címe sem arról szól, hanem az infotainment rendszerről. Akkor szóljon arról és a mobil technológiával hozzuk össze.
    Én ezt a legnagyobb tisztelettel írom és nem fika akar lenni. Maradjatok meg a kaptafánál, mert abban vagytok jók, és ne keverjünk a proteinturmixba snapszot. :R
    De, tényleg semmilyen tiszteletlenség nincs bennem és nem én akarom nektek keverni a koktélt. Ez csupán észrevétel és jónatács. De, persze, ha az a cél, hogy bulvárosodjunk, meg átmenjünk szatócsbolt stílusba, akkor "elnézést, hogy írtam". :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák