Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz AxBattler #41 üzenetére

    Részletesen szétszedted miért nem értesz egyet a cikkel. Eddig is értettem, mivel nem értesz egyet.
    Most erre mit lehet mondani? Szerinted a világ legnagyobb cégének átszervezése gyerek játék, nem ismerek olyat ma Magyarországon, aki utána tudná csinálni, de rendben. (Ismerek pedig egyet-kettőt a legjobbak közül...)
    Az érveid... Hopp, nincsenek érveid. Értem, hogy most nagyon precíznek szeretnél feltűnni, de bármilyen szépen írod le ezek csak magán vélemények, nem cáfolatok.
    Az egyetlen rész, amit el tudok fogadni a saját hibájinak kijavítása. Persze én hozzá tenném, hogy lezárt egy sor pert. Kiegyezett az IBM-el. El lehet ezeket bagatellizálni, de komoly, minőségi változást jelentenek.
    Személyeskedtél egy emberrel, most is azt teszed. Mr. Cook-ot valószínűleg nem érdekelné, engem igen. Nem olyan vicces, ha te vagy a tábla...
    A tudom hol szorít, pedig nem vagyok szatócs itt nem érv. Nem termékekről vitatkozunk.
    Tízen évesen, én is Bill Gates-ez szidtam, ha nem működött a Windows, de eltelt, majd két évtized. Fel kell nőni, Cook letett valamit az asztalra és az Apple iránti olthatatlan gyűlölet vagy a nagy vállalatok iránti, nem indok, hogy megkérdőjelezzük.

Új hozzászólás Aktív témák