Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz GreenGoblin #69 üzenetére

    Minden árszegmensben 174 135ezer forint felett :D
    Androidos vonalon 20 ezer és aközt még elég sokféle különböző szint van. De úgy látszik szeretnének ezen az árszinten is iphonet, mert folyton megy a sírás az apple profitja miatt, meg hogy drága. És gondolom a használatát is drágállják, mert nem lehet ingyen lemásolni rá programokat storeon kívül. Különben minek lenne ennyi rugózás az iphone sideload körül, ha ott a sok androidos telefon a noname eldobóstól kezdve a belépő kategóriás mindenféle ismertebb gyártón át.

    Engem manapság inkább az érdekel, hogy megbízhatóan működik-e, 2 év után is használható-e. És engem inkább az bosszant, hogy android vonalon még android one rendszerű készülékkel is beszopattak, mert kókány rendszert adnak ki rá frissítésként. Hogy lassan ott tartok, hogy inkább google saját készülékén gondolkodom, ha nem akarom 1-2 évente cserélni, bízván abban, hogy a saját készülékükön jobb a támogatás, mint más gyártók android készülékein. Viszont a google pixelek már olyan árszinten vannak, amiért iphone-et is lehetne venni, aminél láthatóan van támogatás több éven át és működik. Mert nem akarok alternatív romokkal szórakozni, hogy használható legyen az androidos készülékem, nekem működő készülék kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák