Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #52931072 #86 üzenetére

    "A sok fikázó, aki életében nem látott közelről szifont, de azért besiránkozza magát minden applés topikba, elmehet a gógül p....ba!"

    Nekem mondjuk iPhone van. Meg iPad. Meg iPod touch , meg van a családban még 2 iPad , egy MacBook Air , egy iMac 5k meg még 4 iPhone. A véleményem meg az, hogy amit az Apple csinál a srtoreban az kritikán aluli és ha van isten akkor úgy elkaszálja őket a bíróság, hogy azt se fogják tudni milyen nap van. Na ilyenkor mi van ? A Russel-paradoxon hozzám képest kutyafüle !

    Tudod ha csak kicsit is intelligensen állnál a kérdéshez a random szar helyett amit sikerült neked is előadnod most , akkor megértenéd , hogy nem annak van problémája az Apple viselkedésével akinek nem telik iphonera és irigy , hanem olyannak is akinek éppenséggel van otthon Apple. Az, hogy hajlandó vagyok megkötni bizonyos kompromisszumokat a rendszerükkel bizonyos előnyökért cserébe az nem azt jelenti, hogy automatikusan iSheep leszek. Én leszarom , ameddig több előnyt biztosít számomra mint hátrányt , addig hajlandó vagyok az eszközeiket használni. Ha majd módosulnak a körülményeim és más szempontok alapján kell mérlegelnem , úgy baszom ki a kukába a telefonjukat , hogy a szomszéd faluban is hallod majd ahogy koppan.

    Szerintem ki lehetne már nőni ebből a szánalmas mentalitásból , amit itt a topik 90%-a képvisel , az egyik fele címeres iSheep és nem veszi be a lelke , hogy bántják a legswagebb márkát , a másik meg elvből utálja mert "túlárazott" szar és fogalma sincs sem a hardware-ről sem software-ről. Így viszonylag nehéz egy konstruktív párbeszédet kialakítani.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • janeszgol

    félisten

    válasz #52931072 #86 üzenetére

    Te mindig hozzáteszed ezt a náci ideológiát, utána meg kikéred magadnak, hogy ha általánosítanak vele. Előbb voltam Apple-ös, mint te? Én 2009-től. iPod Touch 1G, 2G, 3G, 4G, iPhone 3G, iPhone 4. Ezekből a Touch 2G van meg.

    Most: iPod Touch 6G, iPad 6 (2018) 128 GB tollal, iPad Mini 5 (2019) 64GB.

    Hozzászólhatok?

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Busterftw

    veterán

    válasz #52931072 #86 üzenetére

    Nem arrol van szo, hogy nem Apple-sok es fikaznak, hanem az Apple usereknek kb annyira tokmindegy az Apple 30%. Ha ez igy lenne, nem vennenek ennyien iphonet.
    Akar Apple fanboi akar nem, itt a store-rol van szo, amihez kb semmi koze ehhez.

    Az Epicnek mar nem mindegy, mert ingyen akarnak mindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák