Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz hallador #40 üzenetére

    "Azt azért Te sem gondoltad komolyan, hogy lehúzzák Jobs-ot a saját életrajzi könyvében."
    Márpedig elég sok helyen leírták, hogy mennyire idegbeteg módon és idiótán viselkedett. Ez mi ha nem lehúzás?? Vagy ez szerinted magasztalás? LOL

    "Persze ismét mindenki hazudik meg mellébeszél csakis neked lehet igazad.
    Ezt is linkeld hol írtam ilyet? Na erről beszéltem, csak a Trollkodás."

    "Azért aztán Te sem egészen gondolod komolyan, hogy Steve Jobs életrajzi könyvében lesz leírva a teljes igazság. "

    Nem a könyv nyilván elhallgat dolgokat - szerinted. Csakis ez lehetséges de te ennek is mögé látsz és te jobban tudod, hogy mi történt amit álítólag nem írtak le. Nyilvánvalóan csakis neked lehet igazad.
    De ezt mivel is tudod alátámasztani??
    Érdekes amikor valamit alá kellene támasztani sosem megy. Mindig csak feltételzel, hogy biztos nincs benne minden, meg biztos volt valami a háttérben és hasonlók.

    Na de akkor gyerünk mutasd, hogy mi az igazság!
    Ez ugye már nem megy, csak a feltételezés, hogy tuti valami nem stimmel.

    "Kedves Ilaszlo egyelőre a másik fórumban feltett 5 kérdésem egyikére sem válaszoltál, csak trollkodsz. Azt nem értem miért kell mindig a tényekkel szembe menni, aztán bebizonyítani, hogy neked van igazad."

    Tények??? Tudod a tények azok amiket tudsz bizonyítani. Te nem tudtad bizonyítani az állításod a másik topicban sem. Csakis feltételztél. Meg azzal jöttél ott is, hogy handrás biztos kamuzik, mert az tuti nem lehetséges, hogy úgy történtek a dolgok ahogy ő azt elmondta.
    Márpedig egy másik embert hazugsággal vádolni rágalmazás ami akár szabadságvesztéssel is sújtható.
    De te nem tudtad tényekkel alátámasztani, hogy handrás ne mondott volna igazat. A mondandódat csakis feltételezésekre alapoztad.

    Ott is kértem a tényeket, ott sem voltak tények, gondolom itt sem lesznek, mert itt is csak a feltételezéseidre építkezel.
    Igen a tények makacs dolgok, amiket te nem tudsz felmutatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák