Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyedes

    addikt

    válasz Everman #196 üzenetére

    Nem akarok beleszolni ebbe a jo kis flamebe, denekik sikerult. Akkor ok is hazudnak?

    Mondjuk engem nem is erdekel az iphone, sot egyik tapis tepsi se.

    Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

  • moonman

    titán

    válasz Everman #196 üzenetére

    "A tavalyi 3GS-es videókat kik készítették szerinted?"
    elégedetlen vásárlók?

    komolyan, ez a legszánalmasabb érv, amit ilyen témákban fel lehet hozni, majd nyilván valaki csak azért vesz xyz terméket, hogy aztán egy youtube-videóban szarrá gyalázza. LOL

  • julius666

    addikt

    válasz Everman #196 üzenetére

    Nem igen látni ezt a több ezer embert, hogy vinné vissza a készülékét, mert nem tudja használni.
    No meg pár ezer ember a 3 millióhoz képest hány százalék? 0,1-0,2%
    Melyik cég foglalkozna ilyen hibaaránnyal egyáltalán?

    Az ide vonatkozó kérdést ügyesen skippelted:Magyarázd már el, ezt te honnan a rákból szeded?.
    Hasból dobálózol te is csak a számokkal.

    Értem, szóval tapasztalat nélkül fikázni lehet, kipróbálás után mellette szót emelni nem.
    Vicces hozzáállás.

    Én nem ezt mondtam, hagyjuk.

    Fail. Nem forgalmaz iPhone-t és jó pár Apple terméket szarrá fikázott már, ha valóban olyan.

    Jó, akkor legyen neked igazad, ő az elfogulatlanság mintaképe.

    Hány videót linkeljek, ahol ugyanúgy fogva más készülékeken is elmegy térerő?
    Vagy akkor most mindegyik mobil hibás?

    Amennyit csak tudsz, tárt karokkal várom őket.

    Félre ne érts, maga a probléma annyira nem gyilkos, szerintem is túloz a cikk (kicsit bulváros lett, de hát erre jönnek az olvasók ;) ). Nagyon gáz egy ilyen tervezési hiba, de simán el tudom képzelni, a felhasználók többsége nem fog találkozni a problémával.
    Sok véleménnyel sem értek egyet a topicból (az apple userek jellemzően nem értenek az IT-hez, lol, ezt saját ismerősi köröm alapján meg tudom cáfolni).

    Az ok amiért beszálltam a fikaviadalba, az az hogy gusztustalan amit az apple művel ("nincs is ilyen probléma", "az userek a hülyék"), pedig egyértelműen ők a hibásak.

    Illetve hogy feljösz, hasból dobálózol mindenfélével és beoltasz mindenkit. Mert ugye az apple sosem hibázhat.

    Az, hogy ennyi elkelt az új szifonból, mind2-en tudjuk miért van. Mert trendi. Illetve mert valóban nem egy rossz termék (bár nagyon drága szvsz), de főként az előző ok.

    [ Módosította: ollie ]

Új hozzászólás Aktív témák