Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz FET-MEN #26 üzenetére

    Hát én olvastam nagyon durva felhasználói "élményekről" az S2 esetében. Igen én is az anyaghasználatot kritizálom főleg, meg hogy az android az S2-n mutatkozó formájában nem alkalmas átlagemberek mindennapi használatára és kérdéses, hogy valaha is eléri-e az iOS szintjét. Én persze android-fan vagyok. De sajnálom az embereket, akik az android-ot úgy próbálják meg használni, mint az iOS-t (out-of-box) mert erre az android csak akkor alkalmas, ha az ember megszokja. Én azt szeretem a linux-ban, hogy ami nem tetszik azt megváltoztatom, de az android-on a root illegalitása miatt ez a szabadság elvész és sokkal nehezebb akármit megváltoztatni, mint egy asztali ubuntun, mivel itt a felelősség is terhel, hogy a root miatt bukod a garanciát (persze tudom vissza lehet csinálni, de akkor is ott van az a "mi van ha mégse sikerül" érzés. És ezért az android minőségben a sok plusz funkció (OTG, MicroSD, fájlmásolás, Bluetooth-os fájlüldés bármiről bármire, nagyobb kijelzőjű telefonok is vannak, stb) ellenére sem éri el az iOS színvonalát. (És nem vagyok iOS fan, sokszor érveltem az Android mellett sok embernek.) :)
    "Az lehetséges, de hardverben bőven fölötte van. Nincs rendszer szaggatás stb.. "
    Azért az android erősebb vason (SII) sem olyan smooth, mint az iPhone.
    @atike (#25) Ha az elfajulós dolog nekem (is) szól, akkor azt válaszolnám hogy én csak véleménycserét kívánok folytatni, és én sem kívánok belemenni lehülyézős, leb*zizós vitákba olyan értelmetlen hülyeségekről, mint hogy az Apple vagy a Samsung a gonoszabb-e.

    Ui.: Ha tök értelmetlen lenne az egész komment, akkor bocsi, közben vagy tízszer szerkesztettem

    @DaveJR (#34) Tudom hogy a Samsung beszállítója az Apple-nek. De azért lásd be, hogy az iPhone NAGYON smooth.

    Ui.: Ja és ha a Samsung nem másolt volna, nem ítélték volna úgy. Azért senki se gondolja, hogy olyan könnyű lepénzelni az esküdteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák