Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    Beleolvasgattam kicsit a topikba. Leszögezem, hogy nem vagyok alma fan, sőt nemrég írtam valahova egy kiadós hozzászólást, melyben az ipad használhatóságát kérdőjeleztem meg.
    Viszont tegnap alkalmam nyílt játszadozni egy ipod touch-al. Eddig azt gondoltam hogy egy túlhype-olt kacat, de meg kell mondjam nagyon megtetszett.
    Persze még mindig vannak kétségeim az iPad-dal kapcsolatban, többek között, hogy mennyire kényelmetlen hosszú távon tartani.

    Viszont egy valamit el kell ismernem. Egyetlen szubnoti sem rendelkezik 4:3-as elforgatható kijelzővel, és egyetlen notebook sem rendelkezik IPS panellal. Márpedig az elforgathatóság, a 4:3 és az IPS-nek köszönhetően látatlanba sokkal kényelmesebb rajta rengeteg művelet, ami egy 16:10-es 10"-os kijelzőn kínszenvedés. Például amit az emberek többsége 80%-ban csinál a gép előtt, böngészik vagy szöveget olvas.
    Mindenesetre most úgy döntöttem, hogy még nem török pálcát felette. Egyszer mindenképp ki szeretném próbálni, kíváncsi vagyok milyen alkalmazások jönnek ki rá, milyen az eszköz hosszabb távú használata. Nem izgat a sokfunkciós OS hiánya, ha a saját rendszerével kellően gyors és stabil, továbbá alkalmas bizonyos feladatokhoz.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák