Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    félisten

    válasz Ulkesh #463 üzenetére

    Külön válaszolok, mert másik szál, mint az előző hozzászólásom.

    Ha visszaolvasol és értelmezed, amit írtam, nem azzal van bajom, hogy milyen álláspontod van, hanem hogyan védelmezed (milyen érveket használsz). Afölött valóban elsiklottam (mea culpa, én ma dolgozom a munkahelyemen, így kb. holtidőben olvasgatok, amikor munka van, az eltereli a figyelmemet - ezért megkövetlek :R ), hogy a kettőtök által idézett orvosi álláspontok nem mondanak (teljesen) ellent egymásnak, mert ettől még nem haboztál moonman-t és az általa idézett véleményt fikázni. (Már elnézést a kifejezésért, de úgy gondolom, drasztikusságával pontosan ideillik.)

    A mondanivalód többi részére tett megjegyzéseimet továbbra is tartom. Ha úgy gondolod, az értelmezésem téves, akkor lehet, hogy törekedned kéne a pontos, érthető, következetes és átlátható fogalmazásra, amikor vitázol, mert eléggé érdekes, hogy menetrendszerűen "félreértenek" azokban a topikokban, ahol megfordulsz. Ilyenkor érzésem szerint nem feltétlenül a fogadó fél készülékében van a hiba.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés