Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #219 üzenetére

    "a hajam pl. attól tépem, hogy a drag&drop shortcut-ot készít copy/move helyett"

    Hol? Mert nálam nem :D

    "hogy semmi nem ott van és nem úgy működik, ahogy - nem, nem ahogy megszoktam, hanem ahogy - logikus lenne"

    Ez baromság.
    Erre mondtam, hogy vannak akik azt akarják hinni, hogy az OSX egy Windows más skinnel, nos az ilyen maradjon is a Windowsnál és szopjon vele kilószám.

    Amikor én elkezdtem használni 7 éve az OSX-et nekem is fura volt, hogy nem ott van pár dolog, ahogy megszoktam Windows alatt. Akkor egy ismerőstől kaptam azt a tanácsot, hogy ha valamit keresek, akkor ott keressem ahova én magam is raknám. Az esetek 99%-ban bevált a tanács.
    Szóval az, hogy nem logikus felépítésű a rendszer az inkább a Windows kaotikus megoldásaira igaz.

    "akinek ez a logikus és a Windows nem, én nem tartozom közéjük."

    Téged és a hozzád hasonlókat nevezik egységsugarú felhasználónak. Csak azt tudja, amit megtanítottak neki, ha valami máshogy működik, máshol van, akkor teljes a kétségbeesés, mert esetleg 3 másodpercet rá kéne szánnia arra, hogy gondolkodjon és ne vakon kattintgasson...

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák