Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    őstag

    válasz LGG555 #128 üzenetére

    Azt az egyet értsd meg, hogy senki nem kötelez arra, hogy lecseréld az alaplapod :) 10 év múlva ugyanúgy használhatod a mostani alaplapod, mint most, ha nem megy tönkre.
    Csak fura, hogy azért panaszkodsz, hogy a modernebb dolgokat nem kapod meg hozzá ingyen, úgy hogy az AMD-nek és az alaplap gyártóknak erre külön erőforrást kellene elpazarolnia.

    Az én gépemben is van 6 éves SSD, hiába hoztak ki az általad g@cinek tartott gyártók már PCIE4-es kib@szott gyors SSD-ket is, képzeld, az enyém még mindig ugyanolyan jól működik.
    Durvábbat mondok, 12 éves ASUS Xonar D1 PCI (!!!!) portos hangkártyát használok a gépemben, mert sehol senki nem kényszerített rá, hogy cseréljem le.

    Kit pereljek be, amiért nincs B450/B550/X470/X570-es lap PCI csatlakozóval? :DD
    Amit Te szeretnél az pénzbe kerül. A cégeknek költsége van vele. Ha ez visszahozza az árát, akkor megoldják, ha nem, akkor hagyják a fenébe. Korábban is mondtam már, hogy ki kellene írni közösségi finanszírozásra. Pl. ha a MSI x370 Titanium alaplaphoz az új széria támogatásának fejlesztése és tesztelése mondjuk $1m, akkor legyen 100k felhasználó, aki fejenként összedob $10-t és elkészülnek nekik a support. Ez így fair szerintem egy 2016-ban tervezett laphoz. De az is lehet megoldás, hogy veszel egy 4000-es CPU-t és ennek a szériaszámát az alaplapod szériaszámával elküldöd az AMD-nek és ha lesz 100k user, akkor az AMD fizeti a lapgyártó felé ennek költségét, hisz lazán megéri nekik.

Új hozzászólás Aktív témák