Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz [CS]Blade2 #14 üzenetére

    Én tanúsíthatom hogy a hibásan pasztázott darabokat is eladják, Egy 3570K-val nagyon sokat szívtam e miatt.

    Ha véletlen pont akkor fogyott ki a paszta vagy a kupakragasztó a gépből, vagy bármi más okból elakadt, az épp akkor készülő proci hűtése még az átlagos-pasztás-rossz-nál is sokkal rosszabb lesz.
    És eladják!

    Anno egy haverral egyszerre vettünk új gépet, mindketten 3570K-val, de a körítés más volt. Az enyém a kezdetektől fogva mindig jóval melegebb volt mint az övé és nem értettem miért. A feszültséggel játszottam nagyon sokat, de nem segített. Aztán vettem egy új processzorhűtőt, az sem segített. Erre rá vettem egy új házat is, mondván biztos túl meleg van körülötte és az a baj, az sem segített. Már az őrületbe kergetett ez az ipari hulladék, hogy játszás közben mindig 80°C környékén ugrál és üvölt rajta a hűtő mint a veszett fene, amikor aztán Pioneer mester jóvoltából delidelve lett a CPU, és kapott CLU-t az Intel paszta helyett.
    Azóta gyakorlatilag dísznek van a CPU hűtőn a ventillátor (4-500 rpm-en járogat), pedig 4,4 GHz-re lett húzva.

    Pioneer elmondása szerint egyébként eredendően nem a pasztázása volt az enyémnek elrontva, hanem a kupak felragasztása - túl sok ragasztót kapott és ettől magasabbra került az IHS a kelleténél, de ez kívülről nem igazán látszott...
    És ezt így, szemrebbenés nélkül, ilyen szarul eladta az Intel, ráadásul K-s processzornak. "Lóf..t nem ér a hűtése de húzzad csak paraszt!"

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák