Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz atike #33 üzenetére

    Az evolúciós szelekció majd megoldja... Addig ilyen nyitottak, amíg nem kapnak maguk közé egy nagyobb adagot "más" kultúrából...Aztán majd ők is behegesztik a pilótafülke ajtaját felszállás után, meg a lakásét is. Csak legyen 1-2 ehhez kapcsolódó kellemetlen esemény, máris nem lesznek olyan nyitottak. :R

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • Desy

    tag

    válasz atike #33 üzenetére

    ... ez, mind nekem szólt? ... szerintem ugorj neki és olvasd el megint amit írtam.

    De... ha már ennyire szkeptikus valaki, akkor érthetné, hogy a világ sokféle. Igen, van olyan terület, ahol ott lehet hagyni akármit akár még az utcán Is! Gondolom, az ilyen negatív szemlélet nem ilyen területen születik. Ha pedig a szomszéddal meg volt beszélve az beviszi a küldeményt. De vannak olyan helyek, ahol ezt kérés nélkül is megteszik és látja/hallja azt is, ha megérkezett a címzett.... majd értelem szerint azonnal odaadja neki! De... ott is lehet néhol ... "hajléktalan" ... és még ő se piszkálja, mivel meg volt a "gyerekszobája". Amit kap annak örül és nem szorul rá, hogy megharagudjon valaki azért, mert hozzányúlt bármihez, amit nem engedtek meg neki.
    És ha már így van... akkor tudható... vannak olyan területek, ahol előbb lőnek és aztán már nem is kérdeznek.

    MO a jelenben. Sok ember király módon él ingyen... és azért... mert vannak akik ehhez hozzásegítik őket a saját szabadidejük terhére. Nem, én nem irigylem azokat akik képesek *kihasználni az ingyenes ételosztogatásokat és egyebeket.... nem erre kell gondolni. De arra érdemes, hogy hatalmas "izom" emberek olyan helyeken forognak ahonnan árad a jólét és nekik semmit nem kell a társadalmi közösbe tenni... csak kivenni...

    Szerintem az ilyen súlyos gondolkodás eleve ártalmas... veszteség lehet bárhol, bármilyen okból. Talán az sem véletlen, hogy az Amazon berkeiben eszméletlenül sok robot tevékenykedik. Én ezt úgy is értelmezhetem, nem kell nekik szabadságot, fizetést.... adni, nem fáj a fejük és talán, mindig jó kedvvel teszik a dolgukat. Az a néhány karbantartó ami van, széltében és hosszában lecsekkolt. Mi mástól lehetne akkor ez a vállalat rossz mint az emberi tényező a végponton? Ezért a legoptimálisabb kiszállító verzió az adott területen és a teljes ellenőrzés nagyon erős érv mindennel szemben. Különben... a "tapasztalat" megadja a megfelelő válaszokat a megrendelőnek a vásárlás végén a cím beírását követően a kiszállítás megrendelésekor. :K

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák