Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Osmeña #26 üzenetére

    Az elképzelhetetlen, hogy valakinek semmivel nem nyújt többet a Win 10 annál mint amit jelenleg használ?

    Thanos was right.

  • BonFire

    veterán

    válasz Osmeña #26 üzenetére

    „Csak en emlekszem az xp milyen kiraly, de fuj mar windows 7? Mikozben a ket rendszer pontosan ugyan ugy nezett ki, minden pontosan ugyan ott volt, csak kapott egy normalisabb designt. Most pontosan ugyan ezek az emberek "A Windows 7 milyen kiraly, de fuj mar Windows 10" eznek. szvsz.”

    Mintha csak magam mondtam volna. Csak akkor még nem itt ment a flém, hanem az SG-n. Olyan szintű ádáz gyűlöletet tápláltak egyesek a Win7-tel kapcsolatban, hogy az kifejezhetetlen. Tudtam előre, hogy ezt a képet le kell mentenem az utókor számára, mert az emberi emlékezet gyorsan kopik.

    KÉP

    Ha váltottak volna az elején, megspóroltak volna maguknak egy csomó gondot. Persze vállalati környezetben ez nem ilyen egyszerű, de a végfelhasználónak úgyis mindegy. És végül úgysem lesz más, mint a 10-es, és „picipuha” megteheti azt, hogy egyik napról a másikra gondol egyet, és befejezi a további támogatást, annak ellenére, hogy 2021-ig meg 2030-ig ígérte. Miért ne tehetné meg?

    Én egyszer sem láttam ezt a partizán telepítőablakot például, mert én az elsők között frissítettem. Nekem egyedül a Start Menü a hülyeség, mert semmit nem találok meg benne, nekem a Start Képernyő volt az ász, de ez nyilvánvalóan szubjektív.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák