Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Cifu #1 üzenetére

    De miért nem korlátozott jogú felhasználói fiókkal dolgozik? Csak kérdem.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz Cifu #1 üzenetére

    Szerintem a szoftver nem akadályozza a munkát, ha korlátozott felhasználói fiókból futtatják. Egyszerűen működik a belépési kódokkal. Nálunk a munkahelyi (ipari környezetben) gép is így működik. Van egy felhasználó, ami kezelheti kizárólag azokat a programokat, amire felhatalmazása van. A megfelelő belépési kódokkal. Semmi másra nincs lehetőség, még egy fájl mentésére sem. Upgrade-elni meg pláne nem, ehhez kell a gazda, aki manuálisan szabályozza a frissítéseket időről időre.

    Logisztikai szoftverekről, címkekészítő szoftverekről van szó (Mago.net, NiceLabels Pro stb.)

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz Osmeña #26 üzenetére

    „Csak en emlekszem az xp milyen kiraly, de fuj mar windows 7? Mikozben a ket rendszer pontosan ugyan ugy nezett ki, minden pontosan ugyan ott volt, csak kapott egy normalisabb designt. Most pontosan ugyan ezek az emberek "A Windows 7 milyen kiraly, de fuj mar Windows 10" eznek. szvsz.”

    Mintha csak magam mondtam volna. Csak akkor még nem itt ment a flém, hanem az SG-n. Olyan szintű ádáz gyűlöletet tápláltak egyesek a Win7-tel kapcsolatban, hogy az kifejezhetetlen. Tudtam előre, hogy ezt a képet le kell mentenem az utókor számára, mert az emberi emlékezet gyorsan kopik.

    KÉP

    Ha váltottak volna az elején, megspóroltak volna maguknak egy csomó gondot. Persze vállalati környezetben ez nem ilyen egyszerű, de a végfelhasználónak úgyis mindegy. És végül úgysem lesz más, mint a 10-es, és „picipuha” megteheti azt, hogy egyik napról a másikra gondol egyet, és befejezi a további támogatást, annak ellenére, hogy 2021-ig meg 2030-ig ígérte. Miért ne tehetné meg?

    Én egyszer sem láttam ezt a partizán telepítőablakot például, mert én az elsők között frissítettem. Nekem egyedül a Start Menü a hülyeség, mert semmit nem találok meg benne, nekem a Start Képernyő volt az ász, de ez nyilvánvalóan szubjektív.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz CPT.Pirk #83 üzenetére

    Ez az illető volt, aki havonta új nickkel jelentkezett az SG-n, mert mindig kirúgták közösség elleni izgatás miatt. De egyébként nem volt egyedül a véleményével, csak éppen nem tudta kulturáltan kifejezni magát.

    Narxis: nem engem kell meggyőznöd, én elfogadom, hogy ahhoz ragaszkodsz, amit választottál. Az MS viszont nem én vagyok, az egy cég, és az üzletpolitikája valószínűleg azért ennyire agresszív, mert az utóbbi évtizedet Csipkerózsika-álomban töltötte, és mire felébredt, mélyütést kapott a böngészője is, meg a mobileszköz-üzletpolitikája is. Ha most ezzel az új vezetővel – Nutellával, vagy hogy hívják –, nem produkál valami látványosat, rövid időn belül megszűnhet a hegemóniája, ezért ezt most mindenáron meg kívánja tartani.

    Az X pedig már régóta áldozatul esett a csalóknak, csak sokan ezt nem vették észre. Rengeteg popup X-re kattintással Facebook-lájkot kap az oldal, meg automatikus megosztást. Az óvatosabbak az ilyen helyeket Escape-pel hagyják el; ki kell próbálni, Win10 esetén is működik-e ez.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák