Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Osmeña #18 üzenetére

    Akkor érdemes elgondolkozni, hogy miért is alakult ki anno a fragmentráció. A Vista házsártos volt (UAC), nem voltak hozzá driverek, magasabb volt a gépigénye (akkor). A Win 8-as a GUI-jával üldözte el felhasználókat. Az XP meg miközben jöttek-mentek az utódai, egy viszonylag megbízhatóvá kiforrott program lett, amelyen mindent meg tudott csinálni a felhasználó, és minden ment alatta.

    Pontosan ez a baj a Win10-el is, hogy ott van a Win7 (meg a Win8/8.1 Classic Shell-el ;] ), és alapvetően nincs indok átlag felhasználónak a Dx12-ők kívül arra, hogy váltson. Emiatt jöttek az ingyenes váltás lehetőségével. Ami már-már zseniálisan emberi húzás lett volna a Microsoft-tól, ha a GWX-et nem ilyen tenyérbemászóan görény módra tolnák le az emberek torkán...

    fordfairlane // #20: Na igen, jönnek majd a nagyot mondók, hogy náluk jól megy a Win10, szóval akinél nem jó, ott biztos user error áll fent. Persze a legtöbb összesen nem látott annyi gépet, mint néhány kritikusabb hozzászóló egy átlag munkanapján. :DDD

    Zotya84 // #23: Valahol én is attól félek, hogy egyszer a Win10 is eljut oda, ahova az XP az SP3-al, meg a Win 7 az SP1-el, amikor tényleg hirtelen minden összeáll, és maximum apróságok csúfítják el a hétköznapi használatot. Én pedig addigra már annyira meggyűlölöm, hogy pusztán a nevének megemlítése is agyvérzést fog okozni. :DDD

    A legszomorúbb, hogy ha a GWX nem lenne, lehet, hogy mostanra már én is kevésbé utálnám...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák